گیف ابتدای سایت

کمک درسی چهارم دبستان

خرید آنلاین کتاب کمک درسی چهارم دبستان با تخفیف ویژه

دانش آموزان از مقطع چهارم ابتدایی، مطالعه و تمرین به طور مستقل را یاد می گیرند. با توجه به محدودیت تعداد سوالات و تمرینات کتاب های درسی، برای اینکه بچه ها درس های مختلف را به طور کامل و مفهومی درک کنند و بتوانند فعالیت ها و تمرین های کلاسی را به درستی پاسخ بدهند، بهتر است به منابع کمک درسی گسترده دسترسی داشته باشند. انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان شامل درس نامه های کامل با بیانی روان و پرسش های متنوع با سطوح علمی ساده تا پیشرفته برای دانش آموزان ارائه شده اند. والدین محترم می توانند با تهیه انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان برای فرزندان خود، به یادگیری و تقویت سطح علمی آنها کمک کنند.

فروشگاه دانش لند از بهترین ارائه دهندگان انواع کتاب کمک درسی برای پایه های مختلف دبستان است. برای مشاهده اطلاعات و قیمت کتاب کمک درسی چهارم دبستان و مقاطع دیگر، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

انواع کتاب های کمک درسی چهارم دبستان

منابع کتاب کمک درسی پایه های ابتدایی بسیار گسترده هستند و برای همه مقاطع، از اول تا ششم ابتدایی، ارائه شده اند. در کتاب های کمک درسی چهارم دبستان مطالب تمام دروس کتاب های درسی فارسی، علوم، ریاضی و پیام های آسمان مدرسه پوشش داده می شوند. کتاب های کمک آموزشی چهارم دبستان مطابق با جدیدترین ویرایش مطالب درسی نظام جدید تهیه و تألیف شده اند و از سطح علمی استانداردی برخوردارند.

منابع جامع کتاب کمک درسی چهارم دبستان اثر بهترین انتشارات کشور، مانند خیلی سبز، گاج و مهروماه نو در فروشگاه دانش لند قابل تهیه هستند. همه مطالب درسی کتاب های مختلف پایه چهارم دبستان در کتاب های جامع پوشش داده می شوند. دانش آموزان می توانند برای مطالعه درس نامه، حل انواع پرسش و تمرین از کتاب های کمک درسی جامع بهره ببرند.

کتاب تیزهوشان چهارم دبستان

منابع تیزهوشان و پیشرفته کتاب کمک درسی چهارم دبستان نیز در فروشگاه ارائه شده اند تا والدینی که قصد دارند فرزندان خود را برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و سایر مدارس برتر آماده کنند، از کتاب های کمک درسی پایه چهارم دبستان مخصوص تیزهوشان بهره ببرند. انواع کتاب های تیزهوشان شامل مباحث درسی پیشرفته و فراتر از سطح مدرسه می شوند و نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان را نیز دربر می گیرند.

کتاب گام به گام چهارم دبستان

منابع گام به گام کتاب کمک درسی چهارم دبستان، پاسخ همه فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی (شامل علوم، ریاضی و فارسی و سایر کتاب ها) را پوشش می دهند. پاسخ ها به صورت تشریحی و کامل توضیح داده شده اند. دانش آموزان چهارم دبستانی و والدین می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها به کتاب گام به گام مراجعه نمایند. در انتهای اکثر کتاب های گام به گام، نمونه سوالات امتحانی نیز گنجانده شده اند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی چهارم دبستان

انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان در فروشگاه موجود هستند که علاوه بر پرسش های مرتبط با مباحث درسی کلاس، منابع نمونه سوالات امتحانی را نیز دربر می گیرند. اکثر کتاب ها شامل پاسخ نامه نیز می شوند و دانش آموز می تواند برای آمادگی جهت امتحان های کلاسی یا پایان ترم نوبت دوم یا دوم، از منابع کتاب کمک درسی دوم دبستان استفاده کند.

کتاب کار و تمرین چهارم دبستان

مهم ترین قسمت مطالعه درس، تمرین و فعالیت است. انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان مخصوص درس های مختلف پایه چهارم ارائه می شوند و مطالب درسی را به طور کامل دربر می گیرند. انواع کتاب کار و تمرین مخصوص پایه چهارم دبستان، شامل درس نامه کامل و مفهومی به همراه نمونه سوال و فعالیت های فراوان هستند و به یادگیری کامل درس های مختلف کمک می کنند.

کتاب تست چهارم دبستان

دانش آموزان از سال چهارم دبستان به بعد، مهارت های بیشتری برای حل مسئله و تصمیم گیری پیدا می کنند. در نتیجه، سوالات تستی می توانند منابع بسیار مفیدی برای محک زدن سطح علمی دانش آموزان باشند. انواع تستی کتاب کمک درسی چهارم دبستان برای درس های مختلف به همراه کتاب های تستی جامع در سایت دانش لند ارائه شده اند.

ناشران کتاب های کمک درسی چهارم دبستان

انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان از برترین ناشران کشور، از جمله منتشران، خیلی سبز و گاج در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان خیلی سبز

انتشارات پرطرفدار خیلی سبز انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان را برای دانش آموزان دبستانی ارائه داده است. از جمله مفیدترین منابع، مجموعه ماجراهای من و درسام مخصوص پایه چهارم دبستان هستند.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان مبتکران

مبتکران به کتاب های سطح بالا و کمک درسی برای تیزهوشان معروف است. دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون ورودی مدارس برتر شرکت کنند، می توانند از کتاب های مبتکران مخصوص پایه چهارم دبستان بهره ببرند.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان مهروماه

نشر مهروماه از جمله بهترین ناشرانی است که برای تمام مقاطع تحصیلی، کتاب های کمک آموزشی ارائه می دهد. انواع کتاب کمک درسی چهارم دبستان اثر انتشارات مهروماه در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی چهارم دبستان منتشران

منتشران انواع کتاب های کار و آموزش مفید را برای پایه های مختلف، از جمله چهارم دبستان ارائه داده است. کتاب کمک درسی چهارم دبستان منتشران شامل تمرین های فراوان می شوند و برای تقویت دانش آموزان مناسب هستند.

قیمت کتاب کمک درسی چهارم دبستان

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی چهارم دبستان و امکانات کتاب ها می توانید به صفحات مربوط به کتاب های مختلف مراجعه کنید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی چهارم دبستان

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی ابتدایی، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی چهارم دبستان

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای مقاطع مختلف ابتدایی تا متوسطه را با قیمت مناسب عرضه می کند.