کتاب های انتشارات خیلی سبز

کمک درسی پایه هفتم انتشارات خیلی سبز
دفترهای تمرین انتشارات خیلی سبز
سالنامه انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز در سال ۱۳۸۱ با هدف نگاهی متفاوت و فانتزی به دروس متولد شد! شاید زمانی که آقایان امید نصری و کمیل نصری درحال برنامه ریزی برای راه اندازی این نشر بودند فکرش را هم نمی کردند که امروز خیلی سبز بیش از ۱۸۰۰ عنوان کمک آموزشی داشته باشد و هر روز هم به لیست کتاب های جدید خیلی سبز اضافه شود! تعداد محصولات خیلی سبز آن قدر زیاد است که اگر شما دانش آموز پایه دوازدهم باشید برای شروع سال تحصیلی می توانید از کتاب های تست انتشارات خیلی سبز استفاده کنید و در طول سال از کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز و در پایان سال و وقت آمادگی برای کنکور هم از چند کنکور خیلی سبز استفاده کنید.

لحن ساده و صمیمی کتاب های خیلی سبز تلاش کرده تا دید دانش آموزان نسبت به درس ها و به خصوص کنکور را تغییر دهد. این نگاه فانتزی و خلاقانه حتی از نوع جلد کتاب های انتشارات خیلی سبز هم به چشم می خورد و دانش آموزان از همان ابتدا تفکر ساده و قابل فهم مولفان را درک می کنند. درحال حاضر انتشارات خیلی سبز را می توان محبوب ترین و پرفروش ترین ناشر کتاب های کمک آموزشی دانست. شما می توانید خرید کتاب های انتشارات خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این ناشر انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

انواع کتاب های انتشارات خیلی سبز

همان طور که بالاتر هم گفتیم کتاب های خیلی سبز سن و سال نمی شناسد و فرقی نمی کند که برای کودک خود که تازه به پیش دبستانی رفته دیکته شب بخرید یا امسال سال آخری باشید و با کتاب های تست خیلی سبز خود را برای رتبه ۱ شدن در کنکور آماده کنید! از بهترین و محبوب ترین کتاب های خیلی سبز می توان به زیست های خیلی سبز اشاره کرد. این کتاب ها ابتدا توسط برادران نصری نوشته می شد و از همان اول هم خیلی سبز با پشتوانه زیست هایش خیلی سبز شد چه برسد به حالا که این زیست ها با همکاری گروه ماز تالیف می شود! از تالیفات کتاب های خیلی سبز در درس زیست می توان به زیست دهم خیلی سبز، زیست یازدهم کنکور ۱۴۰۳ خیلی سبز، زیست دوازدهم خیلی سبز و زیست جامع خیلی سبز اشاره کرد.

کتاب های تست و جامع انتشارات خیلی سبز

کتاب های تست انتشارات خیلی سبز ویژه آماده سازی داوطلبان کنکور برای رویارویی با سوالات کنکور است. معمولا کتاب های تست خیلی سبز شامل درسنامه هایی پر از مثال ها و نکته های کاربردی است که برای درک بهتر و عمیق مطالب درس بسیار کارساز هستند. بخش تست ها هم که تمام و کمال است از تست های تالیفی و تست های کنکور سال های گذشته و حتی تست های آزمون آزمایشی قلم چی هم در آن دیده می شوند. کتاب های تست جامع انتشارات خیلی سبز شامل دروس هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم هست و به نوعی بانک تست به شمار می روند. از معروف ترین کتاب های تست جامع خیلی سبز می توان به زیست پینوکیو، کتاب تست شیمی کنکور خیلی سبز، کتاب فیزیک جامع تجربی خیلی سبز، کتاب عربی جامع انسانی خیلی سبز، کتاب ریاضی تجربی خیلی سبز اشاره کرد.

کتاب های کار انتشارات خیلی سبز

کتاب های کار انتشارات خیلی سبز مناسب دانش آموزانی‌ست که عاشق یادگیری و حل تمرینات هستند. این کتاب ها که ویژه دانش آموزانی با سطح متوسط طراحی شده، بانک سوالات تشریحی بدون پاسخنامه است و دانش آموزان باید برای پاسخ دادن به آن ها از معلمان مدرسه کمک بگیرد. مجموعه کتاب های کار خیلی سبز تنوع زیادی دارد و شامل سوالات تشریحی، سوالات جای خالی و سوالات دو گزینه ای و چهارگزینه است تا دانش آموزان را به سطح قوی و ممتاز نزدیک کند. از پرفروش ترین کتای های کار خیلی سبز می توان به کتاب کار ریاضی ششم خیلی سبز، کتاب کار علوم هشتم خیلی سبز، کتاب کار ریاضی هفتم خیلی سبز اشاره کرد.

کتاب های نردبام انتشارات خیلی سبز

کتاب های نردبام خیلی سبز که بین ما کتاب‌فروش‌ها به «نردبام موفقیت» معروف هست، سطح علمی بالاتر از کتاب های دیگر دارند و تست هایی که در آن آورده شده، معمولا سخت تر از تست های معمولی کتاب های تست این انتشارات هستند. اگر قصد دارید درصد های خود در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی را به بالاترین حد برسانید، باید از مجموعه کتاب های نردبام خیلی سبز استفاده کنید. از پرفروش ترین کتاب های نردبام خیلی سبز می توان به کتاب ریاضی تجربی جامع نردبام و فیزیک دوازدهم ریاضی نردبام اشاره کرد.

کتاب های شب امتحان انتشارات خیلی سبز

کتاب های شب امتحان خیلی سبز همان طور که از نامش مشخص است، ویژه شب های امتحانی دانش آموزان طراحی و تالیف شده است. این کتاب دارای پرسش های متنوع امتحانی به همراه پاسخ نامه تشریحی هستند؛ درواقع اگر بخواهیم توضیحات این کتاب را راحت تر برایتان بگوییم، کارکردی شبیه به جزوه های بنی هاشم یا اسفندیار دارند. یکی از ویژگی این کتاب ها بخش «درسنامه شب امتحانی» است که شامل نکته های خلاصه شده از هر درس است.

کتاب های ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن انتشارات خیلی سبز

یکی از جدیدترین مجموعه های انتشارات خیلی سبز که در سال های اخیر به محبوبیت زیادی بین والدین و دانش آموزان و حتی معلمان رسیده است، کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز نام دارد. کتاب های این مجموعه همه فن حریف هستند و دارای درسنامه، سوالات تشریحی، تستی، جای خالی، وصل کردنی و... تا پاسخنامه تشریحی و کامل است. البته تست های این مجموعه آن چنان هم زیاد نیست و بیش تر به عنوان یک کتاب تشریحی از آن یاد می شود. از پرفروش ترین کتاب های مجموعه ماجراهای من و درسام می توان به کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی ششم، ماجراهای من و درسام ریاضی هشتم و ماجراهای من و درسام جامع نهم اشاره کرد.

کتاب های فصل آزمون انتشارات خیلی سبز

همانطور که از نام این مجموعه مشخص است، فصل آزمون خیلی سبز بیش تر به درد جمع بندی های منتهی به کنکور سراسری می خورد و با توجه به این که شامل آزمون های فصل به فصل و ریز به ریز است و مهم تر از همه فاقد درسنامه است، شباهت زیادی به کتاب های کنکور محور و تستی می خورد. فصل آزمون ها شامل تعداد زیادی آزمون هستند که شما را تا رسیدن به نهایت آمادگی در کنکور سراسری همراهی می کنند. از محبوب ترین کتاب های این دسته می توانیم به کتاب فصل آزمون شیمی، کتاب فصل آزمون ریاضی جامع تجربی و کتاب فصل آزمون زیست شناسی کنکور اشاره کنیم.

کتاب های شگفت انگیز انتشارات خیلی سبز

شگفت انگیز مثل کتاب های شگفت انگیز خیلی سبز! این کتاب ها که اتفاقا شباهت خیلی زیادی هم با سیر تا پیازهای گاج و سری سه بعدی نشر الگو دارند، برای دانش آموزانی تالیف شده که نیاز به توضیحات و آموزش های بیش تری دارند. کتاب های شگفت انگیز درسنامه های کامل و عمیقی دارد و با داشتن سوالات تشریحی و تستی هر آن چه که دانش آموزان برای موفقیت نیاز دارند را به آن ها هدیه داده است. شما می توانید خرید کتاب شگفت انگیز فیزیک دوازدهم را از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن این کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب های چند کنکور انتشارات خیلی سبز

کتاب های چند کنکور ویژه روزهای منتهی به کنکور سراسری یا حداقل یک ماه آخر آن برای دانش آموزانی که می خواهند خود را در آزمون های آزمایشی غرق کنند طراحی شده است. کتاب های چند کنکور در ۲ جلد ویژه دانش آموزان رشته ریاضی، تجربی و انسانی و با هماهنگی کامل با کنکور سراسری چه از نظر محتوایی و چه از نظر طراحی منتشر شده است.

کتاب های تیزهوشان انتشارات خیلی سبز

کتاب های خیلی سبز حتی در بخش تیزهوشان ها هم می درخشد و این ناشر برای دانش آموزان تیزهوش دبستان و اول متوسط هم برنامه های ویژه ای دارد. کتاب های تیزهوشان انتشارات خیلی سبز که هم تک درس هستند و هم به صورت جامع منتشر شده اند، شامل درسنامه های خلاصه و تست های متنوع هستند. باتوجه به اینکه دانش آموزان می خواهند خود را برای آزمون های ورودی مدارس آماده کنند، مولفان داخل این کتاب ها از تست های مهم داخل و خارج از کشور مدارس نمونه دولتی، آزمون های تیزهوشان، آزمون های تیمز و... استفاده کرده اند. از پرفروش ترین کتاب های تیزهوشان انتشارات خیلی سبز می توان به کتاب تست علوم تیزهوشان نهم خیلی سبز اشاره کرد.

کتاب های گام به گام انتشارات خیلی سبز

جدیدترین عنوان سبد خرید انتشارات خیلی سبز، کتاب های گام به گام خیلی سبز است. تفاوت کتاب های گام به گام خیلی سبز با دیگر حل المسائل های موجود در بازار در بخش درسنامه های آن است؛ درسنامه های مجموعه گام به گام خیلی سبز دارای درسنامه های کامل با استفاده از اشکال کتاب درسی است و علاوه بر درسنامه شامل امتحان های ترم اول و دوم و پاسخ تمامی سوال ها و تمرین های کتاب های درسی است.

خرید کتاب های خیلی سبز با تخفیف از بانک کتاب دانش لند

شما عزیزان در هرکجای ایران می توانید خرید کتاب های خیلی سبز را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی این انتشارات انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید. تمامی مجموعه کتاب هایی که بالاتر معرفی کردیم به همراه دیگر کتاب های انتشارات خیلی سبز در بانک کتاب دانش لند موجود است. در صورتی که برای خرید نیاز به مشاوره داشتید می توانید از طریق چت آنلاین یا واتس اپ دانش لند با مشاوران با در ارتباط باشید.