گیف ابتدای سایت

کمک درسی اول دبستان

خرید آنلاین کتاب کمک درسی اول دبستان با تخفیف ویژه

دانش آموزانی که از پایه های ابتدایی و به خصوص مقاطع اول دبستان مشغول مطالعه و تمرین باشند، هم در مقاطع ابتدایی و هم در آینده عملکرد بسیار بهتری نسبت به هم سن و سالان خود خواهند داشت. کلاس های کوتاه مدت مدرسه و محدودیت در تمرین و فعالیت، باعث می شوند تا فرصت کمی برای تقویت مهارت های مختلف از جمله خواندن و نوشتن، حساب و علوم باقی بماند. به همین دلیل، ناشران برتر کشور انواع و اقسام کتاب کمک درسی اول دبستان را ارائه داده اند تا والدین، مربیان و معلمان گرامی بتوانند به کمک منابع آموزشی استاندارد و مطابق جدیدترین ویرایش های کتاب درسی، با دانش آموزان کلاس اولی کار کنند تا پایه علمی بچه ها تقویت شود.

برای مشاهده اطلاعات انواع کتاب های درسی و خرید کتاب کمک درسی اول دبستان، می توانید در فروشگاه دانش لند جستجو نمایید. بهترین کتاب های مخصوص پایه اول دبستان، در سایت دانش لند قابل تهیه هستند.

کتاب های کمک درسی اول دبستان

در انواع کتاب کمک درسی اول دبستان، درس های پایه و بسیار مهم مانند فارسی، علوم و ریاضی پوشش داده می شوند. به این ترتیب مهارت های خواندن و نوشتن، تفکر منطقی و محاسبه در دانش آموزان تقویت می شود تا بتوانند برای پایه های بالاتر و یادگیری مطالب بیشتر آمادگی خوبی کسب کنند. انواع کتاب کمک درسی اول دبستان شامل منابع آموزشی و کار و تمرین می شوند. به علاوه برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های برتر را داشته باشند، کتاب های مخصوص تیزهوشان نیز ارائه شده است.

با توجه به اینکه روش های تدریس نظام جدید با روش های قدیمی متفاوت هستند، ممکن است بعضی والدین با روش های جدید آشنا نباشند و نتوانند مشارکت مناسبی در مطالعه و تحصیل فرزند خود داشته باشند. انواع کتاب کمک درسی کلاس اول دبستان مخصوص والدین توسط بهترین ناشران کتاب درسی ارائه شده اند که در آنها، شیوه های جدید تدریس و حل مسائل به طور کامل شرح داده شده اند.

منابع کتاب کمک درسی اول دبستان، بر اساس جدیدترین نسخه های کتاب درسی مورد تایید آموزش و پرورش تهیه و تنظیم شده اند. والدین و معلمان عزیز می توانند با شیوه های جدید آشنایی کاملی پیدا کنند و شرکت فعالی در مطالعه و تمرین دانش آموزان پایه اول دبستان داشته باشند. دانش آموزانی که از ابتدای تحصیل فعالیت خوبی در زمینه مطالعه داشته باشند، می توانند نسبت به هم دوره ای های خود عملکرد بسیار بهتری نشان دهند.

کتاب تیزهوشان اول دبستان

منابع تیزهوشان و پیشرفته کتاب کمک درسی اول دبستان در فروشگاه موجود هستند. معلمان و والدینی که قصد دارند پایه علمی دانش آموزان را تقویت نمایند و آنها را برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و سایر مدارس برتر آماده کنند، می توانند از کتاب های مختلف پایه اول دبستان مخصوص تیزهوشان بهره ببرند.

کتاب گام به گام اول دبستان

منابع گام به گام کتاب کمک درسی اول دبستان، پاسخ همه سوال ها و فعالیت های کتاب درسی را دربر دارند. همه پاسخ ها به صورت کاملاً تشریحی و مفصل توضیح داده شده اند. به این ترتیب معلمان و والدین می توانند شیوه حل سوالات مختلف را برای دانش آموزان اول ابتدایی توضیح بدهند تا بچه ها روش حل سوالات مختلف ریاضی، علوم و فارسی را خوب یاد بگیرند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی اول دبستان

انواع کتاب کمک درسی اول دبستان در فروشگاه موجود هستند که علاوه بر پرسش های مرتبط با مباحث درسی کلاس، منابع نمونه سوالات امتحانی را نیز دربر می گیرند. اکثر کتاب ها شامل پاسخ نامه نیز می شوند و دانش آموز می تواند برای آمادگی جهت امتحان های کلاسی یا پایان ترم نوبت اول یا دوم، از منابع کتاب کمک درسی اول دبستان استفاده کند.

کتاب کار و تمرین اول دبستان

پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع کتاب کمک آموزشی اول دبستان، شامل کتاب های کار و تمرین می شوند. این کتاب ها مخصوص درس های مختلف پایه اول دبستان از جمله علوم، فارسی، ریاضی ارائه می شوند و مطالب درسی را به طور کامل دربر می گیرند. انواع کتاب کار و تمرین، شامل درس نامه کامل و مفهومی به همراه نمونه سوال و فعالیت های فراوان می شوند و درک دانش آموزان از درس های مختلف را گسترش می دهند.

ناشران کتاب های کمک درسی اول دبستان

محصولات کتاب کمک درسی اول دبستان از بهترین ناشران کشور در سایت دانش لند ارائه شده اند. شما می توانید کتاب های کمک درسی اول دبستان انتشارات خیلی سبز، مهروماه نو، نشر الگو، انتشارات گاج و دیگر ناشران معتبر کشور را مشاهده کنید.

کتاب کمک درسی اول دبستان خیلی سبز

انتشارات محبوب و پرطرفدار خیلی سبز، انواع کتاب کمک درسی اول دبستان را برای دانش آموزان ارائه داده است. از جمله بهترین منابع کمک درسی اول دبستان خیلی سبز، می توان از کتاب ماجراهای من و درسام اول دبستان را نام برد.

کتاب کمک درسی اول دبستان مبتکران

مبتکران به کتاب های سطح بالا و کمک درسی برای تیزهوشان معروف است. دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون ورودی مدارس برتر شرکت کنند می توانند از کتاب های مبتکران بهره ببرند. البته این ناشر کتاب های سطح متوسط هم دارد.

کتاب کمک درسی اول دبستان مهروماه

نشر مهروماه از جمله بهترین ناشرانی است که برای تمام مقاطع تحصیلی، کتاب های کمک آموزشی ارائه می دهد. انواع کتاب کمک درسی اول دبستان اثر انتشارات مهروماه در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی اول دبستان منتشران

منتشران انواع کتاب های کار و آموزش مفید را برای پایه های مختلف، از جمله اول دبستان ارائه داده است. کتاب کمک درسی اول دبستان منتشران شامل تمرین های فراوان می شوند و برای تقویت دانش آموزان مناسب هستند.

قیمت کتاب کمک درسی اول دبستان

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی ابتدایی و خصوصیات کتاب ها می توانید به صفحات محصول مراجعه نمایید.

فروشگاه کتاب کمک درسی اول دبستان

شما می توانید خرید کتاب کمک درسی اول دبستان با تخفیف ویژه و ارسال سریع را از بانک کتاب اینترنتی دانش لند خریداری کنید.