انتشارات مهروماه

دارای 308 محصول در دانش لند

انتشارات مهروماه را می توان یکی از برترین موسسات منتشر کننده انواع کتاب های درسی و کمک درسی برای پایه های اول تا دوزادهم و همچنین کتاب های آمادگی برای کنکور دانست.

نو آوری در نحوه ارائه مطالب درسی و همچنین استفاده از شیوه های جدید آموزشی، یکی از ویژگی های بارز محصولات این مجموعه است.

اعضای هیئت تحریریه و مولفین، همواره به دنبال یافتن راه و روشی جدید برای سهولت در ارائه مفاهیم و یادگیری دانش آموزان داشته و دارند.

این موسسه با وجود تجربه کمتر از دو دهه، از همان ابتدای فعالیت یعنی از سال 1384، با روشی متفاوت و نوین به ارائه مطالب درسی نمود.

نخستین آثار و تالیفات انتشارات مهروماه، مر بوط به دروس پایه های دروس متوسطه دوم و در واقع کتاب های آمادگی برای کنکور بود.

از آن جا که نحوه ارائه مطالب در محصولات این موسسه، به صورت نکات ریز و مفهومی از کتاب های درسی است، مولفیت با استفاده از شیوه آموزش نموداری و به روش نمودار درختی اقدام به ارائه این نکات نمودند.

بازخورد مثبت و باز دهی بالای این شوه آموزشی و ارائه نکات مهم، از همان ابتدا مورد توجه و استقبال دانش آموزان، معلمان و همچنین مورد تایید آموزش و پرورش قرار گرفت.

همین امر موجب شد تا مجموعه مولفین، اقدام به تهیه کتاب های کمک درسی و آموزشی برای تمام دروس پایه های مختلف تحصیلی دوره های ابتدایی و متوسطه اول نمایند.

معرفی انتشارات مهروماه

همان طور که اشاره شد، مجموعه کتاب های آموزشی انتشارات مهروماه نو برای پایه های مختلف تحصیلی، تالیف و به چاپ رسیده است که هر یک با شیوه ای جدید و متفاوت، به ارائه مطالب آموزشی و درسی می پردازند.

ارائه مطالب، طبق آخرین تغییرات انجام شده در کتاب های درسی، به صورت کاملا ساده و با روش های نوین آموزشی در کتاب های مهروماه، فرایند یادگیری و آموزش را برای دانش آموزان و خانواده ها بسیار ساده تر کرده است.

به علاوه، این مجموعه، در آینده ای نزدیک به ارائه مطالب درسی به شیوه های جدیدتر به صورت محتوای تصویری، اپلیکیشن، مولتی مدیا و همچنین آزمون های آنلاین خواهد نمود تا همچنان در صدر موسسات آموزشی نو آور قرار داشته باشد.

می توان گفت با وجود سابقه نسبتا کم فعالیت این موسسه، مهروماه، توانسته است جایگاه خوبی در میان چندین انتشارات تالیف کننده کتب کمک آموزشی برای خود کسب نماید.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا به بررسی مختصری از هر یک از کتاب های این مجموعه بپردازیم.

کتاب های جامع انتشارات مهروماه

کتاب های جامع تالیف شده در این موسسه، همانند تمام کتاب های جامع تالیفی در سایر انتشارات، دارای درسنامه ها و سوالات تمرینی طبقه بندی شده بر اساس درجه سختی، به تفکیک هر درس بوده و تمامی مباحث کتاب های درسی را پوشش می دهند.

ارائه انواع سوالات تالیفی، سوالات تستی و نمونه سوالات آزمون های نوبت اول و دوم و همچنین سوالات کنکوری پر تکرار به همراه پاسخ های تشریحی در این کتاب ها، روند آموزش و یادگیری را بهتر نموده است.

از پرفروش ترین کتاب های کنکوری می توان به ریاضی تجربی جامع مهروماه و کتابنامه فلسفه و منطق جامع مهروماه اشاره کرد.

کتاب های لقمه

این دسته از کتاب ها را می توان دلیل محبوبیت و معروف شدن مهروماه دانست.

ارائه مباحث درسی، حتی سخت ترین نکات، به صورت روان و قابل فهم، از ویژگی های بارز این مجموعه از کتاب ها است که بسیار مورد استقبال و توجه دانش آموزان قرار گرفت.

نخستین نسخه های کتاب های لقمه، به صورت درسنامه های خلاصه شده از مباحث درسی و مناسب برای آمادگی برای کنکور ارائه شد.

اما با توجه به استقبال بی نظیر دانش اموزان، تالیف این نوع از کتاب ها به سمت تالیف کتاب های موضوعی و کتاب های تکنیکی نیز پیش رفت.

نکات کلیدی و مهم درسی ارائه شده در این دسته از کتاب ها، آن ها را به مرجعی کامل برای مرور دروس در شب قبل از ازمون ها، چه تستی و چه تشریحی، تبدیل کرده است.

دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور را دارند، با مطالعه نهایی کتاب های لقمه مهروماه، می توانند تمام مطالب خوانده شده در طول سال را جمع بندی و مرور نمایند.

کتاب های کنکوریوم

آمادگی برای کنکور و غلبه بر استرس آن در زمان پاسخگویی به سوالات، یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان است.

مهروماه توانسته است با جمع آوری سوالات کنکور سال های قبل و ارائه آن ها درست مشابه سوالات آزمون های سراسری، تا حدودی در این امر به کمک دانش آموزان بیاید.

چاپ سوالات در دو دفترچه جداگانه با عناوین دفترچه سوالات عمومی و سوالات تخصصی، به همراه برگه پاسخنامه، درست مطابق با ساختار و زمانبندی در نظر گرفته شده در آزمون های کنکور سراسری، این ازمون را عینا برای دانش آموزان شبیه سازی می نماید تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از کنکوریوم تجربی و دیگر رشته ها تمامی موانع موفقیت را با رد کنند.

صفحه بندی، فونت نگارش و تمام ساختار های مربوط به کنکور در کنکوریوم مهروماه دفترچه ها لحاظ شده و از همین جهت فضای کنکور و آزمون دقیقا شبیه سازی خواهد شد.

کتاب های سمپادیوم

به جز کنکور، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نیز برای دانش آموزان پایه های پایین تر، استرس و اهمیت خاص خود را دارد.

به همین دلیل، مولفین گروه تالیفی مهروماه، با جمع آوری نمونه سوالات آزمون های تیز هوشان و مشابه سازی این آزمون برای دانش آموزان، گامی مثبت در جهت رفع نگرانی و استرس دانش آموزان و خانواده های آن ها برداشته است.

کتاب های جمع بندی انتشارات مهروماه

این مجموعه کتاب ها به عنوان مکمل کتاب های لقمه در نظر گرفته شده و خلاصه درسنامه ها و مباحث درسی را به صورت کامل تر و جامع تر از کتاب های لقمه ارائه نموده است.

به علاوه تعداد سوالات تشریحی و تستی تالیف شده در مجموعه کتاب های جامع بیشتر از کتاب های لقمه بوده و پاسخ های کامل تری برای آن ها ارائه شده است.

کتاب های کار آموز

کتاب های کار آموز در واقع همان کتاب های کار هستند که برای دانش آموزان پایه های اول تا نهم تالیف شده اند. در این دسته از کتاب ها، تمام تمرینات مورد نیاز برای تکرار نکات درسی به همراه پاسخ های تشریحی و کامل آن ها ارائه شده است.

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد کتاب های کار آموز مهروماه، می توان به این مورد اشاره نمود که سوالات پر تکرار آزمون های نوبت اول و دوم، پس از پایان هر مبحث درسی و همچنین در پایان کتاب آورده شده است.

خرید کتاب های انتشارات مهروماه از بانک کتاب دانش لند

بانک کتاب دانش لند، توزیع کننده رسمی آنلاین مستقیم ناشران داخلی کتاب درسی است و می توانید کتاب های مورد نظر خود را با بهترین قیمت، با بیشترین تخفیف و در کمترین زمان ممکن خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

بانک کتاب کتاب دانش لند با چندین سال سابقه در پخش و فروش کتاب های آموزشی در سراسر کشور، یکی از کامل ترین و به روزترین فروشگاه های اینترنتی کتاب های درسی از دبستان تا کنکور بوده و آماده ثبت سفارش کتاب های شما در هر زمان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کتاب های انتشارات مهروماه، به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه و یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایتف با مشاورین و کارشناسان فروش دانش لند تماس حاصل نمایید.

بیشتر
دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
15,000تومان698,000تومان

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

دسته بندی
سری کتاب
سال چاپ
اندازه
رده سنی
قیمت - slider
15,000تومان698,000تومان