بازی های دورهمی

شامل

186

محصول

رده سنی
تولید کننده
تعداد بازیکن - slider
0نفره6نفره
رنگ
قیمت - slider
0تومان531,000تومان
350,000
20%
280,000
تومان
427,000
10%
384,300
تومان
390,000
10%
351,000
تومان
270,000
15%
229,500
تومان
150,000
10%
135,000
تومان
40,000
10%
36,000
تومان

از زمان های قدیم تا به حال، بازی های دسته جمعی و دورهمی همیشه باعث شده اند تا جمع های دوستانه و صمیمی گرم تر و هیجان انگیزتر شوند. امروزه مدل های مختلف بازی دورهمی جذاب، خلاقانه و هیجان انگیزی ارائه شده اند که افراد با هر سنی، از کودک تا بزرگسال، می توانند از انجام آن ها لذت ببرند و اوقات خوشی را با خانواده یا دوستان خود سپری کنند. در فروشگاه دانش لند، انواع بازی دورهمی و گروهی ارائه شده است که با تهیه آنها می توانید علاوه بر سرگرمی و وقت گذرانی در کنار عزیزان، مهارت های فکری و تمرکز خود را نیز به کار بگیرید و ذهن را تقویت کنید.
بازی دورهمی
بازی های فکری دورهمی ارائه شده در فروشگاه آنلاین دانش لند شامل انواع بازی دورهمی خنده دار، بازی های ترسناک، ماجرایی، نقش آفرینی، کارتی و فکری می شوند. بازی های موجود در فروشگاه برای رده های سنی مختلف ارائه شده اند. برای تهیه بازی های دسته جمعی مناسب کودکان، نوجوانان یا بزرگسالان می توانید به راحتی به صفحه مربوط به محصول موردنظر خود مراجعه کنید و اطلاعات محصول را مشاهده بفرمایید.

انواع بازی های دورهمی و دسته جمعی
انواع بازی دورهمی ارائه شده در فروشگاه، به صورت بازی های فکری، بردگیم، کارتی، مونوپولی، جورچین و مدل های دیگر هستند. طراحی بازی ها بسیار خلاقانه و نوآورانه است و می توانید ساعات زیادی همراه دوستان و اعضای خانواده، سرگرم بازی های هیجان انگیز و جذاب شوید.
مدل های مختلف و پرطرفدار بازی های دورهمی مانند بازی های پازلی چوبی، بازی فکری مافیا و سایر محصولات جذاب می شوند. برای ساخت بازی ها از بهترین مواد چوبی، مقوایی و چاپ با کیفیت عالی استفاده شده است. محصولات قسمت بازی های دورهمی و دسته جمعی فروشگاه، از کیفیت و ماندگاری عالی برخوردارند. به علاوه، انواع بازی دورهمی می توانند هدیه ای عالی برای عزیزان و دوستان باشند.
 شما می توانید برای مشاهده انواع بیشتر بازی های دورهمی، به فروشگاه سایت سری بزنید.

قیمت بازی های دورهمی
در صفحه مربوط به هر محصول، اطلاعات و قیمت بازی دورهمی درج شده است. شما می توانید پس از خواندن محتوای هر محصول، خرید بازی دورهمی خود را به راحتی از فروشگاه اینترنتی دانش لند انجام دهید.

بازی های دورهمی کارتی
بازی های دورهمی کارتی از جمله محبوب ترین بازی های کودکان و بزرگسالان هستند. انواع بازی فکری دورهمی کارتی مانند مونوپولی و بازی های نقش آفرینی در فروشگاه موجود هستند.

بازی های دورهمی خنده دار
با تهیه انواع بازی دورهمی خنده دار، می توانید اوقات خوشی برای جمع های دوستانه و خانوادگی فراهم کنید.

بازی دورهمی ترسناک
امروزه بازی های دورهمی ترسناک طرفداران خیلی زیادی دارند. شما می توانید با انتخاب محصولات موردنظر خود در صفحه بازی های دورهمی، به راحتی بازی ها را با قیمت عالی و تحویل سریع تهیه نمایید.

خرید بازی دورهمی از فروشگاه اینترنتی دانش لند
شما می توانید برای خرید بازی دورهمی از فروشگاه دانش لند با قیمت عالی و تحویل سریع، همین حالا سفارش ثبت نمایید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

رده سنی
تولید کننده