بردگیم

شامل

246

محصول

رده سنی
تولید کننده
تعداد بازیکن - slider
0نفره4نفره
رنگ
قیمت - slider
4,500تومان540,500تومان
245,000
10%
220,500
تومان
330,000
10%
297,000
تومان
260,000
10%
234,000
تومان
385,000
10%
346,500
تومان
350,000
20%
280,000
تومان

تقریبا چند سالی هست که بردگیم جای خود را بین خانواده های ایرانی پیدا کرده و می توان از بردگیم ها به عنوان بهترین جایگزین برای بازی های کامپیوتری نام برد.
بردگیم شامل مهره ها،‌ کارت ها یا ژتون هایی می شود که طبق قوانین مشخص، بر روی همان برد که از قبل طراحی شده و در داخل جعبه بازی قرار دارد، چیده یا جا به جا می شوند. بازی های سبک بردگیم معمولا دسته جمعی هستند و برای بازی کردن نیاز به جمع های بین ۲ تا ۷ نفره دارید. بعضی از این بازی ها استراتژیک، بعضی دیگر بر پایه شانس و بعضی نیازمند شانس و مهارت هستند.
معمولا برای بازی های رومیزی هدف مشخصی تعریف می شود که بازیکنان سعی دارند به آن هدف برسند. هدف اصلی بسیاری از بازی های مدرن، شکست دادن مخالفان، حفظ موقعیت و جمع آوری امتیاز است.
در فروشگاه اینترنتی دانش لند می توانید انواع بردگیم و بردگیم جدید را مشاهده کنید و پس از بررسی نحوه بازی کردن و قیمت هر کدام از بازی‌ های فکری، آن ها را به سبد خرید خود اضافه کنید.

قیمت بازی بردگیم
در گذشته، راه های دسترسی به بازی های رومیزی بسیار سخت بود و نیاز بود برای خرید بردگیم، ساعت ها در ترافیک زمان خود را بیهوده تلف کنید و با مراجعه به فروشگاه ها، اقدام به خرید بردگیم نمایید؛ آن هم فروشگاه هایی که فروشنده آن میانه خوبی با این دست بازی ها نداشت و یا حداقل اطلاعات کاملی درباره بازی مورد نظر شما نداشت؛ اما در حال حاضر و با پیشرفت تکنولوژی، شما می توانید با جستجو در فروشگاه اینترنتی دانش لند با یک لیست بلند بالا از بهترین بازی های رومیزی ایرانی و خارجی رو به رو شوید. در دانش لند می توانید انواع بردگیم ها را با تخفیف ویژه و قیمت مناسب خریداری نمایید.

مزایا انواع بردگیم
اکثر بردگیم های موجود در بازا نه سن و سال می شناسند و نه محدودیت های جسمی و جنسیتی برای بازی کردن آن ها وجود دارد. فرقی نمی کند که زن باشید یا مرد، کودک باشید یا بزرگسال، سلامت جسمی کامل داشته باشید یا نداشته باشید. شما به راحتی می توانید با خرید بردگیم در انواع بازی ها شرکت کنید و ساعات خوشی را برای خود و همراهان خود رقم بزنید.
احتمالا تعجب می کنید اگر بدانید از بردگیم کارتی به عنوان دارویی برای رفع افسردگی و مشکلات خانوادگی هم استفاده می شود. بله، روانشناسان تاثیر و مزایا انواع بردگیم را در بهبود روابطی فردی و اجتماعی می شناسند و از آن به عنوان یک راهکار استفاده می کنند.

خرید بردگیم از فروشگاه اینترنتی دانش لند
پس از بررسی و معرفی بردگیم شاید بخواهید کمی با بردگیم های ایرانی و یا آن هایی که در ایران با استقبال خوبی رو به رو شده اند آشنا شوید؛ برای مشاهده و خرید بردگیم جدید می توانید به صفحه بردگیم‌ های دانش لند مراجعه کنید.
تمامی بازی های فروشگاه اینترنتی دانش لند دارای عکس های واضح از جعبه و توضیحات و نحوه بازی کردن هستند؛ شما می توانید پس از مشاهده قیمت بردگیم ها، تمامی بازی ها را با تخفیف ویژه و ارسال سریع خریداری نمایید.

بیشتر

بانک کتاب اینترنتی دانش لند

رده سنی
تولید کننده