گیف ابتدای سایت

کمک درسی پایه هفتم

خرید آنلاین کتاب کمک درسی هفتم با تخفیف ویژه

پایه هفتم، آغاز ورود دانش آموزان به دوران متوسطه اول به شمار می آید. به همین دلیل، به دانش آموزان پایه هفتم توصیه می شود حتماً با برنامه ریزی و طبق اصول به مطالعه بپردازند تا بتوانند در آینده عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. در پایه هفتم، درس هایی از جمله زبان انگلیسی به دروس دانش آموزان اضافه می شود. به علاوه مباحث پایه فیزیک و شیمی نیز در کتاب علوم مطرح می شوند و در درس ریاضی نیز به مطالب پیشرفته تری پرداخته می شود. انواع کتاب کمک درسی هفتم توسط بهترین ناشران کشور برای دانش آموزان ارائه شده اند که شامل منابع آموزشی، کار و تمرین، کتاب تست و منابع مخصوص تیزهوشان می شوند.

برای مشاهده اطلاعات و قیمت کتاب کمک درسی هفتم و سایر مقاطع، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

انواع کتاب های کمک درسی هفتم

منابع متنوع کتاب کمک درسی هفتم مطابق با جدیدترین ویرایش های کتاب های درسی پایه هفتم تهیه و تألیف شده اند تا دانش آموزان بتوانند با خیال راحت به مطالعه بپردازند. انواع کتاب کمک درسی هفتم شامل کتاب های آموزشی (همراه درس نامه و فعالیت و تمرین)، کتاب کار، کتاب های جامع، منابع تستی و کتاب های مخصوص مدارس برتر از جمله تیزهوشان می شوند. دانش آموزان می توانند با توجه به نیازهای خود انواع کتاب کمک درسی هفتم را تهیه نمایند و برای یادگیری عمیق و مفهومی مباحث درسی و تمرین بیشتر، استفاده کنند.

کتاب تیزهوشان هفتم

فروشگاه دانش لند منابع معتبر و جدیدی از کتاب های کمک درسی هفتم مخصوص تیزهوشان ارائه داده است. دانش آموزان فعال و کوشا که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان را داشته باشند، می توانند با تهیه کتاب های مخصوص تیزهوشان اثر بهترین ناشران کشور، سطح علمی خود را تقویت کنند و با انواع سوالاتی که در آزمون های ورودی مدارس برتر طرح می شوند، آشنایی پیدا کنند.

کتاب گام به گام هفتم

کتاب های گام به گام همیشه از جمله پرطرفدارترین کتاب های کمک درسی برای تمام مقاطع بوده اند. انواع کتاب گام به گام مخصوص پایه هفتم، شامل همه پاسخ های دروس مختلف از جمله ریاضی، علوم، فارسی، زبان انگلیسی و.... می شوند. دانش آموزان و مربیان می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها، به کتاب گام به گام مراجعه نمایند. در پاسخ نامه کتاب کمک درسی هفتم گام به گام، نکته های به کار رفته در تمرین های کتاب نیز به طور کامل شرح داده شده اند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی هفتم

انواع کتاب کمک درسی هفتم شامل نمونه سوالات امتحانی برای نوبت اول و دوم به علاوه امتحان های کلاسی می شوند. این کتاب ها منبع خوبی برای دانش آموزان به شمار می آیند که به کمک آنها می توانند برای شرکت در امتحانات آمادگی کسب کنند.

کتاب کار و تمرین هفتم

ویرایش های مختلف کتاب کمک درسی هفتم ویژه کار و تمرین برای پایه هفتم وجود دارند. کتاب های تمرینی درس نامه کاملی دربر می گیرند که در آنها، نکته های تمام مباحث به طور کامل در قالب درس نامه شرح داده شده اند. پس از هر درس نامه، پرسش های مختلف مرتبط با همان مباحث آورده شده اند تا دانش آموز مطلب را به طور مفهومی یاد بگیرد.

کتاب تست هفتم

امروزه به دانش آموزان عزیز توصیه می شود که از دوره متوسطه اول به فکر یادگیری و تقویت مهارت های تست زنی باشند. از این رو، انواع کتاب کمک درسی هفتم مخصوص تست برای درس های مختلف ارائه شده است.

ناشران کتاب های کمک درسی هفتم

بهترین ناشران کشور از جمله خیلی سبز، گاج، منتشران و مهروماه، منابع کتاب کمک درسی هفتم را در انواع کتاب جامع، آموزشی، کار و تمرین و تست و کتاب های مخصوص تیزهوشان ارائه داده اند.

کتاب کمک درسی هفتم خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز کتاب های کمک درسی استاندارد و بسیار مفیدی را برای مقاطع مختلف ارائه داده است. انواع کتاب کمک درسی هفتم این انتشارات، از جمله مجموعه من و درسام، برای یادگیری و تمرین دانش آموزان بسیار مفید خواهند بود.

کتاب کمک درسی هفتم مبتکران

انتشارات مبتکران منابع پیشرفته و سطح بالای کتاب کمک درسی هفتم، به خصوص کتاب های ویژه مدارس تیزهوشان را ارائه می دهد.

کتاب کمک درسی هفتم مهروماه

انواع کتاب کمک درسی هفتم توسط انتشارات محبوب مهروماه ارائه شده اند که به یادگیری عمیق و گسترده دانش آموزان کمک می کنند.

کتاب کمک درسی هفتم منتشران

منتشران یکی از برترین ناشران در زمینه کتاب های کار و تمرین است که کتاب های استاندارد و جامع برای مقاطع مختلف، از جمله پایه هفتم عرضه می کند.

قیمت کتاب کمک درسی هفتم

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی هفتم و ویژگی های کتاب ها می توانید در سایت دانش لند جستجو بفرمایید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی هفتم از فروشگاه دانش لند

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی هفتم، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی هفتم

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی کلاس هفتم و پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای مقاطع ابتدایی تا متوسطه را با قیمت مناسب عرضه می کند.