گیف ابتدای سایت

کمک درسی پایه هشتم

خرید آنلاین کتاب کمک درسی هشتم با تخفیف ویژه

دوره متوسطه اول، شامل پایه های هفتم، هشتم و نهم، دوران مهمی است و نقش زیادی در یادگیری و تقویت سطح علمی دانش آموزان دارد. دانش آموزان می توانند با یادگیری عمیق و مفهومی مطالب کتاب های درسی، سطح علمی و مهارت های دانش خود را تقویت کنند، اصول مطالعه جامع و کامل را یاد بگیرند و عملکرد خوبی داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعات و قیمت کتاب کمک درسی هشتم و سایر مقاطع، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

انواع کتاب های کمک درسی هشتم

کتاب های کمک درسی پایه هشتم شامل انواع کتاب های کمک آموزشی، کتاب تمرین، منابع جامع، کتاب تست و کتاب های مخصوص مدارس برتر می شوند. دانش آموزان می توانند با توجه به نیازهای خود انواع کتاب کمک درسی هشتم را تهیه نمایند و برای مطالعه عمیق مباحث درسی و تمرین استفاده کنند.

منابع کتاب کمک درسی هشتم، مباحث مختلف همه کتاب های درسی را دربر می گیرند. مطالب درسی در قالب درسنامه های نکته دار و مختصر و مفید ارائه شده اند تا دانش آموز علاوه بر مطالعه پربازده و کامل، بتواند هنگام مرور و دوره نیز به درسنامه ها مراجعه نماید. تعداد زیادی پرسش و تمرین نیز در کتاب ها گنجانده شده است. کتاب های کمک درسی جامع نیز برای مقطع هشتم ارائه شده اند که همه نکته های پراهمیت کتاب های درسی را به همراه نمونه سوالات و تمرینات کامل، دربر دارند.

کتاب تیزهوشان هشتم

فروشگاه دانش لند بهترین منابع کتاب کمک درسی هشتم مخصوص تیزهوشان را ارائه داده است. دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان را دارند، می توانند با تهیه کتاب های تیزهوشان انتشارات مختلف سطح علمی خود را تقویت کنند و با انواع سوالاتی که در آزمون های ورودی مدارس برتر طرح می شوند، آشنایی پیدا کنند.

کتاب گام به گام هشتم

کتاب های گام به گام همیشه از جمله پرطرفدارترین کتاب های کمک درسی برای تمام مقاطع بوده اند. انواع کتاب گام به گام مخصوص پایه هشتم، شامل همه پاسخ های دروس مختلف می شوند. دانش آموزان و مربیان می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها، به کتاب گام به گام مراجعه نمایند. در پاسخ نامه کتاب کمک درسی هشتم گام به گام، نکته های به کار رفته در تمرین های کتاب نیز به طور کامل شرح داده شده اند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی هشتم

انواع کتاب کمک درسی هشتم شامل نمونه سوالات امتحانی برای نوبت اول و دوم به علاوه امتحان های کلاسی می شوند. این کتاب ها منبع خوبی برای دانش آموزان به شمار می آیند که به کمک آنها می توانند برای شرکت در امتحانات آمادگی کسب کنند.

کتاب کار و تمرین هشتم

ویرایش های مختلف کتاب کمک درسی هشتم ویژه کار و تمرین برای پایه هشتم وجود دارند. کتاب های تمرینی درس نامه کاملی دربر می گیرند که در آنها، نکته های تمام مبحث های درسی به طور کامل در قالب درس نامه شرح داده شده اند. پس از هر درس نامه، پرسش های مختلف مرتبط با همان مباحث آورده شده اند تا دانش آموز مطلب را به طور مفهومی یاد بگیرد.

کتاب تست هشتم

امروزه به دانش آموزان عزیز توصیه می شود که از دوره متوسطه اول به فکر یادگیری و تقویت مهارت های تست زنی باشند. از این رو، انواع کتاب کمک درسی هشتم مخصوص تست برای درس های مختلف ارائه شده است.

ناشران کتاب های کمک درسی هشتم

بهترین ناشران کشور از جمله خیلی سبز، گاج و مهروماه، منابع کتاب کمک درسی هشتم را در انواع کتاب جامع، آموزشی، کار و تمرین و تست و کتاب های مخصوص تیزهوشان ارائه داده اند.

کتاب کمک درسی هشتم خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز کتاب های کمک درسی استاندارد و بسیار مفیدی را برای مقاطع مختلف ارائه داده است. انواع آموزشی، جامع و تستی کتاب کمک درسی هشتم این انتشارات برای یادگیری و تمرین دانش آموزان بسیار مفید خواهند بود.

کتاب کمک درسی هشتم مبتکران

انتشارات مبتکران منابع پیشرفته و سطح بالای کتاب کمک درسی هشتم، به خصوص کتاب های ویژه مدارس تیزهوشان را ارائه می دهد.

کتاب کمک درسی هشتم مهروماه

کتاب های کمک درسی انتشارات مهروماه از بهترین منابع آموزشی و تمرینی برای دانش آموزان پایه هشتم به شمار می آیند.

کتاب کمک درسی هشتم منتشران

کتاب های کمک درسی منتشران برای دروس مختلف پایه هشتم ارائه شده اند و شامل انواع پرسش های متنوع می شوند.

قیمت کتاب کمک درسی هشتم

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی هشتم و ویژگی های کتاب ها می توانید در سایت دانش لند جستجو بفرمایید.

خرید کتاب کمک درسی هشتم

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی هشتم، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی هشتم

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی کلاس هشتم و پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای مقاطع ابتدایی تا متوسطه را با قیمت مناسب عرضه می کند.