گیف ابتدای سایت

کمک درسی پایه نهم

خرید آنلاین کتاب کمک درسی نهم با تخفیف ویژه

در مقطع نهم متوسطه اول، دانش آموزان برای ورود به دوره متوسطه دوم آماده می شوند و بنابراین اهمیت درس خواندن را بیش از پیش درک خواهند کرد. دانش آموزی که قصد دارد در رشته موردنظر خود تحصیل کند، باید سطح علمی و دانش خود را در زمینه  های موردنیاز تقویت نماید تا بتواند در آینده عملکرد خوبی داشته باشد و در کنکور نیز خوب عمل کند.

به همین منظور، انواع کتاب کمک درسی نهم برای همه دانش آموزان کلاس نهمی در همه سطوح، از متوسط تا پیشرفته ارائه شده اند که کمک خیلی زیادی به مطالعه و یادگیری خواهند کرد. کتاب های کمک آموزشی، تمرین، تست و منابع مخصوص تیزهوشان نقش زیادی در یادگیری مفهومی و تمرین دانش آموزان خواهند داشت. برای مشاهده اطلاعات و قیمت کتاب کمک درسی نهم، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

انواع کتاب های کمک درسی نهم

کتاب های کمک درسی پایه نهم شامل انواع کتاب های کمک آموزشی، کتاب تمرین، منابع جامع، کتاب تست و کتاب های مخصوص مدارس برتر هستند. دانش آموزان کلاس نهمی می توانند با توجه به نیازهای خود انواع کتاب های کمک درسی نهم را تهیه نمایند و استفاده کنند.

منابع کتاب کمک درسی نهم، مباحث مختلف همه کتاب های درسی را دربر می گیرند. مطالب درسی در قالب درسنامه های پر نکته و کامل ارائه شده اند تا دانش آموز علاوه بر مطالعه پربازده و کامل، بتواند هنگام مرور و دوره نیز به درسنامه ها مراجعه نماید. تعداد زیادی پرسش و تمرین نیز در کتاب ها گنجانده شده است. کتاب های کمک درسی جامع نیز برای مقطع نهم ارائه شده اند که همه نکته های پراهمیت کتاب های درسی را به همراه نمونه سوالات و تمرینات کامل، دربر دارند.

کتاب تیزهوشان نهم

دانش آموزان با استعداد و کوشایی که قصد داشته باشند برای دوره متوسطه دوم وارد مدارس برتر از جمله تیزهوشان و نمونه دولتی شوند، می توانند از انواع کتاب کمک درسی نهم مخصوص تیزهوشان بهره ببرند. در این کتاب ها، نمونه سوالات آزمون های سال های اخیر تیزهوشان به همراه تست های تألیفی خلاقانه فراوان آورده شده اند که دانش آموز را با نکته های ریز و مفهومی آشنا می کنند.

کتاب گام به گام نهم

کتاب های گام به گام در همه مقاطع پرکاربرد هستند. دانش آموزان می توانند با استفاده از کتاب کمک درسی گام به گام، پاسخ همه سوالات و فعالیت های کلیه کتاب های درسی را در دست داشته باشند و برای کنترل صحیح بودن پاسخ هایی که به سوالات داده اند، از آن بهره ببرند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی نهم

کتاب های نمونه سوالات امتحانی نهم، منابع بسیار خوبی برای آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در امتحان های کلاسی و پایان ترم نوبت اول و دوم خواهند بود. سوالات در سطح استاندارد طرح شده و معمولاً به همراه پاسخ نامه ارائه می شوند.

کتاب کار و تمرین نهم

انواع کتاب کمک درسی نهم مخصوص کار و تمرین برای درس های مختلف از جمله علوم، ریاضی، فارسی و زبان انگلیسی عرضه شده اند. سطح سوالات از ساده تا دشوار متغیر است و دانش آموزان همه سطوح علمی می توانند از کتاب های مختلف استفاده نمایند.س

کتاب تست نهم

مهارت های تست زنی، کلید موفقیت در آزمون های مهم از جمله امتحان ورودی تیزهوشان، آزمون های هدایت تحصیلی و کنکور هستند. به همین دلیل انواع کتاب کمک درسی نهم مخصوص تست برای پایه نهم ارائه شده اند تا دانش آموزان با شیوه تست زنی، نکته های ریز و درشت و تیپ سوالات آشنا شوند.

ناشران کتاب های کمک درسی نهم

بهترین ناشران کشور از جمله خیلی سبز، گاج و مهروماه، منابع کتاب کمک درسی نهم را در انواع کتاب جامع، آموزشی، کار و تمرین و تست و کتاب های مخصوص تیزهوشان ارائه داده اند.

کتاب کمک درسی نهم خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز کتاب های کمک درسی بسیار خوبی برای مقاطع مختلف ارائه داده است. انواع آموزشی، جامع و تستی کتاب کمک درسی نهم این انتشارات برای یادگیری و تمرین دانش آموزان بسیار مفید خواهند بود.

کتاب کمک درسی نهم مبتکران

انتشارات مبتکران منابع پیشرفته و سطح بالای کتاب کمک درسی نهم، به خصوص کتاب های ویژه مدارس تیزهوشان را ارائه می دهد.

کتاب کمک درسی نهم مهروماه

کتاب های کمک درسی انتشارات مهروماه از بهترین منابع آموزشی و تمرینی برای دانش آموزان پایه نهم به شمار می آیند.

کتاب کمک درسی نهم منتشران

کتاب های کمک درسی منتشران برای دروس مختلف پایه نهم ارائه شده اند و شامل انواع پرسش های متنوع می شوند.

قیمت کتاب کمک درسی نهم

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی نهم و ویژگی های کتاب ها می توانید در سایت دانش لند جستجو بفرمایید.

خرید کتاب کمک درسی نهم

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی نهم، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی نهم

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی کلاس نهم و پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای مقاطع ابتدایی تا متوسطه را با قیمت مناسب عرضه می کند.