گیف ابتدای سایت

کتاب کمک درسی

خرید آنلاین کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

امروزه دانش آموزان همه مقاطع، از اول ابتدایی گرفته تا دانش آموزان کنکوری و حتی داوطلبانی که قصد دارند در کنکور سال های آینده شرکت کنند، دغدغه تقویت سطح علمی خود را دارند تا بتوانند در امتحانات و آزمون های مختلف عملکرد خوبی داشته باشند. سایت دانش لند با عرضه انواع کتاب کمک آموزشی برای همه مقاطع مختلف پایه های ابتدایی و متوسطه در تمامی رشته ها، یکی از بهترین منابع خرید کتاب کمک درسی به شمار می آید. دانش آموزان همه مقاطع که قصد داشته باشند دانش خود را در دروس مختلف تقویت کنند، با انواع سوالات امتحانی و تستی آشنا شوند، مهارت های تست زنی را یاد بگیرند یا برای شرکت در آزمون ورودی مدارس برتر از جمله تیزهوشان و نمونه دولتی یا المپیادهای کشوری و جهانی شرکت کنند، می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین سایت دانش لند، انواع کتاب درسی موردنظر خود را با قیمت مناسب و تحویل سریع تهیه کنند.

کتاب کمک درسی

یادگیری کامل و عمیق به همراه مهارت پاسخ گویی صحیح به سوالات امتحانات و تست های مختلف، موفقیت دانش آموزان در سطوح مختلف تحصیلی را تضمین خواهد کرد. انواع کتاب کمک درسی برای مقاطع مختلف، از اول ابتدایی گرفته تا دوازدهم متوسطه، برای دانش آموزان ارائه شده است.

انواع کتاب کمک درسی

مباحث کتاب های کمک درسی مختلف، متناسب با کتاب های درسی هستند و طبق جدیدترین مطالب تعیین شده توسط آموزش و پرورش تألیف و تنظیم می شوند. منابع کتاب کمک درسی برای آموزش و یادگیری عمیق و مفصل و آشنایی با نمونه سوالات و فعالیت های دروس مختلف بسیار مفید خواهند بود.

کتاب کمک درسی آموزشی

منابع کتاب درسی آموزشی برای همه مقاطع تحصیلی، شامل درس نامه های جامع و کاملی می شوند و مطابق مطالب کتاب درسی دسته بندی شده اند. به این ترتیب دانش آموزان می توانند با تمرکز و بدون سردرگمی، مباحث درسی را به خوبی یاد بگیرند و بفهمند. کتاب های کمک درسی آموزشی برای همه مقاطع ابتدایی و متوسطه موجود هستند. دانش آموزان دوره دوم متوسطه می توانند با مراجعه به بخش مرتبط با رشته خود در فروشگاه اینترنتی دانش لند، کتاب های تخصصی رشته ریاضی، رشته تجربی و رشته انسانی خود را نیز تهیه نمایند.

انواع کتاب کمک درسی آموزشی، علاوه بر درسنامه شامل بخش های فعالیت، تمرین و پرسش نیز می شوند تا دانش آموز پس از مطالعه هر مبحث، بتواند میزان دانسته های خود را بسنجد و مطمئن شود که مباحث را به طور کامل یاد گرفته است.

کتاب کمک درسی تستی

امروزه کم تر کسی است که از اهمیت مهارت های تست زنی در طی سال های تحصیل خبر نداشته باشد. با توجه به این که آزمون های مهم کشوری و سراسری، از جمله آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، المپیاد رشته های مختلف و به خصوص کنکور به صورت تستی هستند، دانش آموزان باید مهارت های تست زنی دقیق و سریع و مدیریت زمان را به خوبی یاد بگیرند تا عملکرد خوبی داشته باشند.

انواع کتاب کمک درسی تستی از بهترین ناشران ایران در بانک کتاب اینترنتی دانش لند ارائه شده است. این کتاب ها علاوه بر تست های فراوان تألیفی و نمونه سوالات آزمون سال های اخیر، شامل پاسخ نامه نیز می شوند تا دانش آموز پس از پاسخگویی به سوالات، درست بودن جواب های خود را نیز کنترل کند.

کتاب کمک درسی کار و تمرین

به دلیل محدودیت زمان کلاس و حجم کتاب های مدرسه، تعداد تمرین ها و پرسش های کتاب های درسی نسبتاً کم هستند. دانش آموزانی که قصد دارند تمرینات و فعالیت های بیشتری انجام بدهند، می توانند انواع کتاب کمک درسی کار و تمرین را تهیه کنند. این کتاب ها علاوه بر درسنامه مفید و کامل، تعداد زیادی تمرین و فعالیت متناسب با سطح علمی دانش آموزان دربر دارند و امکان تمرین و تقویت را به خوبی فراهم می کنند.

کتاب کمک درسی هوش

اگر به دنبال کتاب کمک درسی برای تقویت سطح علمی دانش آموزان و آمادگی برای شرکت در آزمون های پیشرفته باشید، می توانید از کتاب های کمک درسی مخصوص تیزهوشان کمک بگیرید. انواع کتاب درسی تیزهوشان برای پایه های ابتدایی تا متوسطه در بانک کتاب آنلاین دانش لند موجود هستند.

ناشران کتاب کمک درسی

فروشگاه اینترنتی دانش لند امکان تهیه انواع کتاب کمک آموزشی از بهترین ناشران کشور را فراهم نموده است.

کتاب کمک درسی گاج

انتشارات گاج از سال ها پیش تا کنون، انواع کتاب کمک درسی مفید و جامع را برای پایه های مختلف ارائه می دهد. از پرفروش ترین سری کتاب های انتشارات گاج می توان به کتاب های آی کیو گاج، کتاب های میکرو گاج، کتاب های میکرو طلایی گاج و کتاب های دور دنیا در ۴ ساعت گاج اشاره کرد.

کتاب کمک درسی خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز به کتاب های مفید کنکور معروف است. به علاوه، مجموعه های بسیار مفید این ناشر مانند مجموعه ماجراهای من و درسام کمک زیادی به یادگیری کامل دانش آموزان خواهند کرد. دیگر کتاب های پرفروش خیلی سبز را می توان کتاب های جمع بندی خیلی سبز،‌ کتاب های تست کنکور خیلی سبز،‌ کتاب های جمع بندی خیلی سبز و کتاب های جی بی خیلی سبز عنوان کرد.

کتاب کمک درسی قلم چی

انتشارات قلم چی انواع مختلف کتاب کمک درسی آموزشی و تستی را برای علاقه مندان ارائه می دهد. انتشارات کانون فرهنگی آموزش علاوه بر برگزاری آزمون های آزمایشی کنکور، کتاب های کمک درسی بسیار محبوبی را به تالیف رسانده است که از پرفروش ترین مجموعه های آن می توان به کتاب های سبز قلم چی، کتاب های دوسالانه پرتکرار قلم چی و کتاب های ریاضیدان کوچک قلم چی اشاره کرد.

کتاب کمک درسی مبتکران

انتشارات مبتکران از پرطرفدارترین ناشران کتاب های پیشرفته و مخصوص تیزهوشان کشور به شمار می آید. انتشارات مبتکران در سال های گذشته با فروش کتاب های زبان جامع کنکور اناری، کتاب های مرشد، کتاب های رشادت و کتاب فارسی طالب تبار به یکی از محبوب ترین انتشارات داخل کشور تبدیل شده است.

کتاب کمک درسی مهروماه

نشر مهروماه به لطف گروه مؤلفان متخصص، بهترین کتاب های کمک درسی را برای دانش آموزان مقاطع مختلف عرضه می نماید. پرفروش ترین کتاب های انتشارات مهروماه را می توان کتاب های لقمه، کتاب های لقمه طلایی مهروماه و کتاب های جمع بندی مهروماه عنوان کرد.

کتاب کمک درسی نشر الگو

نشر الگو یکی از برترین انتشارات عرضه کننده انواع کتاب کمک درسی برای رشته های مختلف به شمار می آید. در سال های گذشته نشر الگو بیش تر با کتاب های موج آزمون و نسل جدید شناخته می شود.

قیمت کتاب کمک درسی

شما می توانید با مراجعه به صفحه کتاب کمک درسی سایت، اطلاعات مختلف کتاب ها از جمله قیمت کتاب کمک درسی را مشاهده نمایید و کتاب های مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

خرید آنلاین کتاب کمک درسی با تخفیف

با ثبت سفارش در سایت دانش لند، می توانید کتاب های موردنظر خود را با قیمت بسیار مناسب و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

کتاب کمک درسی تمام مقاطع

دانش آموزان و داوطلبان همه مقاطع، از ابتدایی تا متوسطه همه رشته ها، می توانند انواع کتاب کمک درسی مورد نیاز خود را از فروشگاه کتاب کمک درسی دانش لند تهیه کنند.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی از فروشگاه دانش لند

فروشگاه اینترنتی دانش لند مرجع کتاب های کمک درسی ابتدایی تا کنکور به شمار می آید. از ویژگی های بانک کتاب اینترنتی دانش لند می توان بررسی تخصصی کتاب ها اشاره کرد، شما می توانید توضیحات و بررسی های تخصصی مربوط به هر کتاب را در صفحه هر محصول مشاهده کنید.