گیف ابتدای سایت

کتاب های متوسطه دوم

خرید آنلاین کتاب کمک درسی متوسطه دوم تمامی رشته ها با تخفیف

دوره متوسطه دوم (پایه های تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم) مرحله بسیار مهمی در دوران تحصیلی دانش آموزان است. دانش آموزان از پایه دهم به بعد، باید تلاش بیشتری برای یادگیری کامل مباحث درسی انجام بدهند تا در آزمون ورودی دانشگاه، عملکرد خوبی داشته باشند و آینده تحصیلی خود را تضمین کنند. به همین دلیل، به دانش آموزان عزیز توصیه می شود طی دوره متوسطه دوم، درس های تخصصی و عمومی خود را جدی تر بگیرند و طبق برنامه اصولی مطالعه داشته باشند تا نتیجه خوبی کسب کنند.

درس های تخصصی و عمومی رشته های مختلف دوره متوسطه دوم، بسیار گسترده و پرنکته هستند. سوالات کنکور معمولاً نکته های ریز و مهمی دربر می گیرند اما تدریس و آموزش همه این نکات، خارج از زمان و سطح مدرسه است؛ بنابراین می توان به راحتی دریافت که انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم نقش بسیار مهمی در یادگیری کامل همه مفاهیم و نکته های مهم کنکوری ایفا می کنند.

کتاب کمک درسی متوسطه دوم

انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم با هدف یادگیری عمیق و کامل همه مفاهیم و مباحث درس های تخصصی رشته ها و درس های عمومی مشترک، تألیف و ارائه می شوند. قدم اول برای موفقیت در امتحانات و آزمون های سراسری، فهم کامل درس های مختلف است. به همین منظور در بسیاری از کتاب های کمک درسی متوسطه دوم، همه مطالب کتاب درسی به صورت کامل و مفصل در قالب درسنامه توضیح داده شده اند. همه منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم مطابق کتاب های درسی نظام جدید تألیف و تنظیم شده اند. داوطلبان نظام قدیم که قصد شرکت در کنکور نظام جدید را داشته باشند نیز می توانند به کمک انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم، بر مفاهیم جدیدی که در کنکور سال های 1401 به بعد مورد استفاده قرار می گیرند، تسلط پیدا کنند.

 انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم، پرسش های تشریحی و تستی در سطوح ساده تا پیشرفته را نیز دربر می گیرند  تا دانش آموزان پس از مطالعه کامل درسنامه، میزان یادگیری خود را محک بزند.

اکثر منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم، پاسخنامه سوالات تشریحی و تستی را نیز دربر دارند تا دانش آموز پس از پاسخگویی به پرسش ها، بتواند از درستی جواب های خود مطمئن شود. مفاهیم و نکته های سوالات به طور کامل و روان توضیح داده شده اند تا دانش آموز نکات را کامل بیاموزد و هنگام حل سوالات مشابه دچار اشتباه نشود.

دروس کتاب کمک درسی متوسطه دوم

منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم به دو دسته تخصصی و عمومی تقسیم می شوند. انواع عمومی کتاب کمک درسی متوسطه دوم شامل مباحث کتاب های درسی معارف اسلامی، عربی، ادبیات فارسی و زبان انگلیسی پایه های دهم تا دوازهم می شوند و بین همه رشته ها مشترک هستند. با توجه به نقش مهمی که درس های عمومی در رتبه آوری ایفا می کنند، به داوطلبان و دانش آموزان توصیه می کنیم حتماً برای مطالعه کامل تر و بهتر از منابع عمومی کتاب کمک درسی متوسطه دوم بهره ببرند.

کتاب های تخصصی کمک درسی متوسطه دوم مطابق با کتاب های درسی تخصصی هر رشته تهیه و تنظیم شده اند. دروس تخصصی هم در امتحانات نهایی مدرسه و هم برای کنکور از اهمیت فوق العاده ای برخوردارند. موفقیت در تحصیل، اقتضا می کند که دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور، تسلط کاملی بر روی دروس تخصصی رشته موردنظر خود داشته باشند. انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم، منابع خوبی هستند که به دانش آموزان کمک می کنند مباحث کتاب های درسی را به صورت طبقه بندی شده و مفهومی یاد بگیرند و هنگام تست زنی نیز موفق تر عمل کنند.

رشته های کتاب کمک درسی متوسطه دوم

منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم برای تمامی رشته ها از جمله تجربی، انسانی، ریاضی و هنر ارائه می شوند. دانش آموزان کلیه رشته ها می توانند برای تهیه و خرید کتاب کمک درسی متوسطه دوم مخصوص رشته خود به فروشگاه دانش لند مراجعه نمایند. انواع کتاب های آموزشی، تستی، جامع و میکروطبقه بندی برای درس های عمومی و تخصصی رشته ها ارائه شده است تا داوطلبان و دانش آموزان عزیز عملکرد خود را در تحصیل بهبود ببخشند و با موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه، آینده درخشانی برای خود رقم بزنند.

ناشران کتاب کمک درسی متوسطه دوم

منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم از برترین ناشران کشور در دسترس هستند. ناشران محبوب و مشهوری مانند خیلی سبز، گاج، مهروماه، مبتکران، نشر الگو، قلم چی، راه اندیشه و سایر انتشارات، بهترین انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم را برای علاقه مندان ارائه داده اند.

قیمت کتاب کمک درسی متوسطه دوم

منابع کامل و جامع کتاب کمک درسی متوسطه دوم برای تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته ها، در سایت دانش لند ارائه شده اند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت، طبق نیاز خود انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم را با قیمت مناسب و تحویل سریع سفارش بدهید.

کتاب کمک درسی دوره دوم دبیرستان

تقویت پایه علمی، حرف اول را در موفقیت تحصیلی می زند. منابع کتاب کمک درسی متوسطه دوم برای دانش آموزان جدی و کوشا که قصد دارند دانش خود را تقویت کنند، بسیار مفید خواهند بود.

انواع کتاب کمک درسی متوسطه دوم

کتاب های متنوع کمک درسی متوسطه دوم برای یادگیری کامل و عمیق، آموزش و تقویت مهارت های تست زنی و جمع بندی و مرور درس های مختلف متوسطه دوم بسیار مفید خواهند بود.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی متوسطه دوم از فروشگاه دانش لند

فروشگاه آنلاین دانش لند یکی از بهترین منابع تهیه کتاب کمک درسی متوسطه دوم به شمار می رود. در این سایت کتاب های متنوع عمومی و تخصصی برترین ناشران در انواع آموزشی، تستی و جامع برای رشته های مختلف ارائه شده اند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی متوسطه دوم با تخفیف را از بانک کتاب اینترنتی دانش لند انجام دهید.