گیف ابتدای سایت

کمک درسی ششم دبستان

کتاب کار دروس ششم کاگو
کتاب کار دروس ششم کاگو
15% 98,000
83,300 تومانءء
خرید آنلاین کتاب کمک درسی ششم دبستان با تخفیف ویژه

پایه ششم ابتدایی، مقطع بسیار مهمی است. دانش آموزان سال ششمی در این سال باید برای ورود به دوره متوسطه اول آماده شوند و پایه علمی خود را در درس های مختلف تقویت کنند تا آمادگی یادگیری کامل درس های جدید را داشته باشند. به همین منظور، انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان برای همه دروس این مقطع تألیف و ارائه شده اند. کتاب های کمک درسی مقطع ششم دبستان شامل انواع کتاب های آموزشی، کار و تمرین، تستی، کتاب های جامع و البته منابع آزمون مدارس برتر از جمله تیزهوشان می شوند.

برای مشاهده اطلاعات و قیمت انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان و سایر مقاطع، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

کتاب های کمک درسی ششم دبستان

منابع مختلف آموزشی، کار و تمرین، تست و نمونه سوالات مخصوص تیزهوشان در قالب انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان برای کلیه دانش آموزان ارائه شده اند. انواع کتاب کمک درسی پایه ششم دبستان مطابق با جدیدترین ویرایش مطالب درسی نظام جدید تهیه و تألیف شده اند و از سطح علمی استانداردی برخوردارند. دانش آموزان همه سطوح، از متوسط تا تیزهوش می توانند از انواع کتاب کمک درسی پایه ششم دبستان بهره ببرند.

کتاب های جامع کتاب کمک درسی ششم دبستان بهترین انتشارات کشور، مانند خیلی سبز، گاج و مهروماه نو در فروشگاه دانش لند قابل تهیه هستند. کتاب های جامع، همه مباحث درسی کتاب های پایه ششم را دربر می گیرند. انواع جامع کتاب کمک درسی ششم دبستان منبع بسیار خوبی برای مطالعه درس نامه، حل انواع پرسش و تمرین هستند.

کتاب تیزهوشان ششم دبستان

دانش آموزان با استعدادی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی را داشته باشند، می توانند به خوبی از کتاب های کمک درسی پایه ششم دبستان مخصوص تیزهوشان استفاده کنند. انواع کتاب های تیزهوشان شامل مباحث درسی پیشرفته و فراتر از سطح مدرسه می شوند و نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی مربوط به سال های اخیر را نیز دربر می گیرند.

کتاب گام به گام ششم دبستان

منابع گام به گام کتاب کمک درسی ششم دبستان، پاسخ همه فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی (شامل علوم، ریاضی و فارسی و سایر کتاب ها) را پوشش می دهند. پاسخ ها به صورت تشریحی و کامل توضیح داده شده اند. دانش آموزان ششم دبستانی و والدین می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها به کتاب گام به گام مراجعه نمایند. در انتهای اکثر کتاب های گام به گام، نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخنامه نیز موجود هستند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی ششم دبستان

انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان در فروشگاه موجود هستند که علاوه بر پرسش های مرتبط با مباحث درسی کلاس، منابع نمونه سوالات امتحانی را نیز دربر می گیرند. اکثر کتاب ها شامل پاسخ نامه نیز می شوند و دانش آموز می تواند برای آمادگی جهت امتحان های مدرسه و آزمون نهایی از منابع کتاب کمک درسی دوم دبستان استفاده کند.

کتاب کار و تمرین ششم دبستان

کتاب های کمک درسی متنوعی مخصوص کار و تمرین برای مقطع ششم ابتدایی تهیه و ارائه شده اند. انواع کتاب کار و تمرین مخصوص پایه ششم دبستان، شامل درس نامه کامل و مفهومی به همراه نمونه سوال و فعالیت های فراوان هستند و به یادگیری کامل درس های مختلف کمک می کنند. در اکثر کتاب های کار و تمرین، پاسخ نامه نیز گنجانده شده است.

کتاب تست ششم دبستان

انواع کتاب های تستی برای درس های مختلف مانند ریاضی، علوم و فارسی برای دانش آموزان ششم دبستان ارائه شده اند که برای تقویت مهارت تست زنی و آشنایی با سوالات تستی بسیار مفید هستند.

ناشران کتاب های کمک درسی ششم دبستان

انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان از برترین ناشران کشور، از جمله منتشران، خیلی سبز و گاج در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی ششم دبستان خیلی سبز

انتشارات پرطرفدار خیلی سبز منابع بسیار مفیدی مانند انواع کتاب های جامع و مجموعه ماجراهای من و درسام را برای پایه ششم ابتدایی ارائه داده است.

کتاب کمک درسی ششم دبستان مبتکران

مبتکران به کتاب های سطح بالا و کمک درسی برای تیزهوشان معروف است. دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون ورودی مدارس برتر شرکت کنند، می توانند از کتاب های مبتکران مخصوص پایه ششم دبستان بهره ببرند.

کتاب کمک درسی ششم دبستان مهروماه

نشر مهروماه از جمله بهترین ناشرانی است که برای تمام مقاطع تحصیلی، کتاب های کمک آموزشی ارائه می دهد. انواع کتاب کمک درسی ششم دبستان اثر انتشارات مهروماه در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی ششم دبستان منتشران

منتشران انواع کتاب های کار و آموزش مفید را برای پایه ششم دبستان ارائه کرده است که شامل تمرین های متنوع به همراه نمونه سوال های امتحانی می شوند.

قیمت کتاب کمک درسی ششم دبستان

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی ششم دبستان و امکانات کتاب ها می توانید به صفحات مربوط به کتاب های مختلف مراجعه کنید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی ششم دبستان

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی ابتدایی، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی ششم دبستان

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای مقاطع مختلف ابتدایی تا متوسطه را با قیمت مناسب عرضه می کند.