گیف ابتدای سایت

کمک درسی پنجم دبستان

خرید آنلاین کتاب کمک درسی پنجم دبستان با تخفیف ویژه

امروزه انواع بسیار متنوعی از کتاب های کمک درسی برای همه مقاطع ابتدایی تهیه و تنظیم شده اند که به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کمک خیلی زیادی می کنند. منابع کتاب کمک درسی پنجم دبستان متناسب با جدیدترین ویرایش کتاب های درسی تألیف می شوند. کتاب های کمک آموزشی مخصوص پایه پنجم دبستان شامل درس نامه های کامل و جذاب، نمونه سوال های امتحانی، پرسش ها و فعالیت های متنوع در سطح ساده تا پیشرفته و کتاب های جامع برای همه درس های پایه پنجم می شوند. والدین محترم می توانند با تهیه انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان برای فرزندان خود، به یادگیری و تقویت سطح علمی آنها کمک کنند.

برای مشاهده اطلاعات و قیمت انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان و سایر مقاطع، می توانید محصولات سایت را جستجو نمایید.

انواع کتاب های کمک درسی پنجم دبستان

منابع مختلف آموزشی، کار و تمرین، تست و نمونه سوالات مخصوص تیزهوشان در قالب انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان قابل تهیه هستند. در کتاب های کمک درسی پنجم دبستان مطالب تمام دروس کتاب های درسی فارسی، علوم، ریاضی و پیام های آسمان مدرسه ارائه می شوند. کتاب های کمک آموزشی پنجم دبستان مطابق با جدیدترین ویرایش مطالب درسی نظام جدید تهیه و تألیف شده اند و از سطح علمی استانداردی برخوردارند.

منابع جامع کتاب کمک درسی پنجم دبستان اثر بهترین انتشارات کشور، مانند خیلی سبز، گاج و مهروماه نو در فروشگاه دانش لند قابل تهیه هستند. کتاب های جامع، همه مباحث درسی کتاب های پایه پنجم را دربر می گیرند؛ به نوعی، با تهیه کتاب های جامع، دانش آموز می تواند همه مطالب درسی را در قالب یک کتاب مطالعه کند. انواع جامع کتاب کمک درسی پنجم دبستان منبع بسیار خوبی برای مطالعه درس نامه، حل انواع پرسش و تمرین هستند.

کتاب تیزهوشان پنجم دبستان

دانش آموزان کوشا و فعالی که می خواهند خود را برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و سایر مدارس برتر آماده کنند، می توانند به خوبی از کتاب های کمک درسی پایه پنجم دبستان مخصوص تیزهوشان استفاده کنند. انواع کتاب های تیزهوشان شامل مباحث درسی پیشرفته و فراتر از سطح مدرسه می شوند و نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی مربوط به سال های اخیر را نیز دربر می گیرند.

کتاب گام به گام پنجم دبستان

منابع گام به گام کتاب کمک درسی پنجم دبستان، پاسخ همه فعالیت ها و تمرین های کتاب های درسی (شامل علوم، ریاضی و فارسی و سایر کتاب ها) را پوشش می دهند. پاسخ ها به صورت تشریحی و کامل توضیح داده شده اند. دانش آموزان پنجم دبستانی و والدین می توانند برای کنترل صحیح بودن پاسخ ها به کتاب گام به گام مراجعه نمایند. در انتهای اکثر کتاب های گام به گام، نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخنامه نیز موجود هستند.

کتاب نمونه سوالات امتحانی پنجم دبستان

انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان در فروشگاه موجود هستند که علاوه بر پرسش های مرتبط با مباحث درسی کلاس، منابع نمونه سوالات امتحانی را نیز دربر می گیرند. اکثر کتاب ها شامل پاسخ نامه نیز می شوند و دانش آموز می تواند برای آمادگی جهت امتحان های مدرسه از منابع کتاب کمک درسی دوم دبستان استفاده کند.

کتاب کار و تمرین پنجم دبستان

مهم ترین قسمت مطالعه درس، تمرین و فعالیت است. انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان مخصوص درس های مختلف پایه پنجم ارائه می شوند و مطالب درسی را به طور کامل دربر می گیرند. انواع کتاب کار و تمرین مخصوص پایه پنجم دبستان، شامل درس نامه کامل و مفهومی به همراه نمونه سوال و فعالیت های فراوان هستند و به یادگیری کامل درس های مختلف کمک می کنند. در اکثر کتاب های کار و تمرین، پاسخ نامه نیز گنجانده شده است.

کتاب تست پنجم دبستان

انواع کتاب های تستی برای درس های مختلف مانند ریاضی، علوم و فارسی برای دانش آموزان پنجم دبستان ارائه شده اند که برای تقویت مهارت تست زنی و آشنایی با سوالات تستی بسیار مفید هستند.

ناشران کتاب های کمک درسی پنجم دبستان

انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان از برترین ناشران کشور، از جمله منتشران، خیلی سبز و گاج در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی پنجم دبستان خیلی سبز

انتشارات پرطرفدار خیلی سبز انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان را برای دانش آموزان دبستانی ارائه داده است. از جمله مفیدترین منابع، مجموعه ماجراهای من و درسام مخصوص پایه پنجم دبستان هستند.

کتاب کمک درسی پنجم دبستان مبتکران

مبتکران به کتاب های سطح بالا و کمک درسی برای تیزهوشان معروف است. دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون ورودی مدارس برتر شرکت کنند، می توانند از کتاب های مبتکران مخصوص پایه پنجم دبستان بهره ببرند.

کتاب کمک درسی پنجم دبستان مهروماه

نشر مهروماه از جمله بهترین ناشرانی است که برای تمام مقاطع تحصیلی، کتاب های کمک آموزشی ارائه می دهد. انواع کتاب کمک درسی پنجم دبستان اثر انتشارات مهروماه در سایت دانش لند موجود هستند.

کتاب کمک درسی پنجم دبستان منتشران

منتشران انواع کتاب های کار و آموزش مفید را برای پایه های مختلف، از جمله پنجم دبستان ارائه داده است. کتاب کمک درسی پنجم دبستان منتشران شامل تمرین های فراوان می شوند و برای تقویت دانش آموزان مناسب هستند.

قیمت کتاب کمک درسی پنجم دبستان

برای مشاهده اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، از جمله قیمت کتاب کمک درسی پنجم دبستان و امکانات کتاب ها می توانید به صفحات مربوط به کتاب های مختلف مراجعه کنید.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی پنجم دبستان

شما می توانید برای خرید انواع کتاب کمک درسی ابتدایی، به فروشگاه سایت دانش لند مراجعه نمایید و کتاب ها را با قیمت عالی و تحویل سریع، تهیه کنید.

فروشگاه کتاب کمک درسی پنجم دبستان

فروشگاه اینترنتی دانش لند از جمله بهترین مراجع تهیه انواع کتاب کمک درسی پایه های مختلف است که انواع کتاب های مناسب برای پایه پنجم را با قیمت مناسب عرضه می کند. شما می توانید خرید کتاب کمک درسی پنجم دبستان را با تخفیف ویژه و ارسال سریع خریداری کنید.