گیف ابتدای سایت

کتاب جامع کنکور

خرید کتاب جامع کنکور برای تمام رشته های تحصیلی با تخفیف

با توجه به سوالات گسترده و مفهومی که برای کنکور طراحی می شوند، متقاضیان برای اینکه عملکرد مناسبی داشته باشند و نتیجه خوبی در کنکور بگیرند باید حتماً مطالعه عمیق و کافی و اصولی داشته و مهارت تست زنی خود را تقویت کنند. انواع کتاب جامع کنکور، از جمله بهترین منابعی هستند که داوطلبان و دانش آموزان می توانند برای مطالعه و یادگیری مفاهیم و نکته های مهم درس های تخصصی و عمومی از آنها استفاده کنند. انواع کتاب جامع کنکور شامل همه مباحثی می شوند که در کتاب های درسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به آنها پرداخته شده است. به علاوه، انواع تست کتاب جامع کنکور هم مبحث ها و نکته های مرتبط را پوشش می دهند و دانش آموزان را با تیپ های مختلف سوالات کنکور آشنا خواهند کرد.

کتاب جامع کنکور

کتاب های جامع کنکور، منابع بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در کنکور سراسری 1401 به شمار می روند. انواع کتاب جامع کنکور برای همه درس های تخصصی و عمومی ارائه شده است. در کتاب های جامع کنکور، مباحث به صورت دقیق و تخصصی بر اساس فصل های کتاب درسی هر پایه، دسته بندی شده اند تا دانش آموزان بدانند نکته ها و مفاهیم هر درس، دقیقاً مربوط به کدام پایه می شوند. مؤلفان کتاب جامع کنکور، مطالب کتاب را بر اساس آخرین ویرایش های کتاب های درسی تهیه و تنظیم کرده اند. تست های موجود در کتاب های جامع کنکور هم مطابق جدیدترین نکات و مفاهیم طرح می شوند و نمونه سوال های کنکور سال های اخیر را دربر می گیرند.

منابع کتاب جامع کنکور برای دانش آموزان کنکوری پایه دوازدهم و متقاضیان کنکور نظام جدید که قصد دارند در کنکور سال 1401 شرکت کنند بسیار مفید هستند. درسنامه ها و تست های کتاب جامع کنکور، منبع خوبی برای مطالعه و دوره همه مفاهیم و نکته های کتاب های درسی پایه های دهم تا دوازدهم به شمار می آیند. به این ترتیب دانش آموزان می توانند به راحتی همه نکاتی که در کتاب های درسی سه سال وجود دارند را یک جا داشته باشند و مطالعه کنند.

کتاب تست جامع کنکور

دروس کتاب جامع کنکور

انواع کتاب جامع کنکور در بخش تخصصی، شامل کتاب های مخصوص رشته های تجربی، ریاضی و انسانی می شوند. بخش عمومی کتاب جامع کنکور نیز برای درس های عمومی مشترک بین رشته ها شامل ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی و عربی ارائه شده است. تعداد زیادی از کتاب های جامع کنکور، تست های مربوط به مفاهیم پایه های دهم تا دوازدهم و پاسخنامه تشریحی را در بر دارند. برخی کتاب های جامع کنکور درسنامه کاملی را نیز پوشش می دهند تا داوطلب کنکور بتواند همه مفاهیمی که در طرح سوالات کنکور از آنها استفاده می شود را به طور کامل فرا بگیرد. داوطلبان با توجه به نیازهای خود می توانند انواع کتاب جامع کنکور را با قیمت مناسب از فروشگاه سایت دانش لند تهیه کنند.

کتاب جامع کنکور برای تمامی رشته ها

در فروشگاه دانش لند، انواع کتاب جامع کنکور برای درس های تخصصی همه رشته ها عرضه می شوند. درس های گسترده و پر نکته رشته های تجربی، ریاضی و انسانی اثر زیادی بر رتبه سازی در کنکور دارند. داوطلبان کنکور سراسری که قصد دارند همه مفاهیم و نکات کتاب های درسی پایه دهم تا دوازدهم را یکجا در یک منبع کامل مطالعه و جمع بندی کنند، می توانند از انواع کتاب جامع کنکور بهترین استفاده را ببرند.

منابع کتاب تست جامع کنکور شامل تست های فراوان تألیفی و نمونه سوالات کنکور سالهای اخیر می شوند. بعضی ویرایش های حجیم کتاب تست جامع کنکور به صورت دوجلدی ارائه شده اند که جلد اول شامل تست های جامع درس می شود و در جلد دوم، پاسخنامه کامل و تشریحی تست ها آورده شده است. در اکثر پاسخنامه ها، نکته سوالات به طور کامل شرح داده شده تا داوطلب متوجه شود در کدام قسمتها دچار اشتباه شده، تا نکته های مربوطه را کاملاً یاد بگیرد و بتواند به سوالات مشابه پاسخ صحیح بدهد. انواع کتاب جامع کنکور اثر زیادی برای تقویت مهارت تست زنی دقیق و مدیریت زمان خواهند داشت.

انتشارات کتاب جامع کنکور

فروشگاه دانش لند بهترین منابع کتاب جامع کنکور از ناشران برتر کشور شامل انتشارات خیلی سبز، گاج، قلم چی، مهروماه نو و نشر الگو و سایر انتشارات را ارائه می دهد. یکی از مفیدترین و پرطرفدارترین مجموعه های کتاب جامع کنکور، مجموعه لقمه طلایی از انتشارات مهروماه است. کتاب های مجموعه لقمه که برای درس های تخصصی و عمومی مختلف تهیه شده اند، همه نکات و مفاهیم مهم را به طور مختصر اما بسیار مفید دربر می گیرند و برای مطالعه سریع و پربازده، کمک زیادی به داوطلبان خواهند کرد.

قیمت کتاب جامع کنکور

فروشگاه اینترنتی کتاب دانش لند انواع کتاب جامع کنکور را با قیمت مناسب ارائه می دهد. برای خرید آنلاین کتاب جامع کنکور مورد نظر خود، می توانید به فروشگاه مراجعه نمایید.

فروش کتاب جامع کنکور

سایت دانش لند یکی از بهترین منابع فروش کتاب جامع کنکور سال 1401 به شمار می آید. شما می توانید به راحتی کتاب های جامع کنکور رشته ریاضی، تجربی و انسانی را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از بانک کتاب آنلاین دانش لند خریداری کنید.

کتاب های جامع کنکور

کتاب جامع کنکور رشته ریاضی

شما می توانید برای خرید کتاب جامع کنکور مخصوص دروس رشته ریاضی، از جمله حسابان و هندسه، به فروشگاه دانش لند مراجعه نمایید.

کتاب جامع کنکور رشته تجربی

انواع منابع تخصصی کتاب جامع کنکور رشته تجربی مانند زیست شناسی، شیمی و فیزیک در سایت دانش لند با قیمت مناسب به فروش می رسند.

کتاب جامع کنکور رشته انسانی

منابع کتاب جامع دروس تخصصی رشته انسانی از جمله اقتصاد و فلسفه و منطق جامع در سایت دانش لند ارائه شده اند.

خرید کتاب جامع کنکور با تخفیف از فروشگاه دانش لند

داوطلبان عزیز می توانند برای خرید کتاب جامع کنکور رشته های مختلف، به فروشگاه دانش لند مراجعه و کتاب های موردنیاز خود را با قیمت مناسب و تحویل سریع، تهیه کنند.