گیف ابتدای سایت

کتاب کنکوری

خرید بهترین کتاب های کنکور برای تمامی رشته های تحصیلی

امروزه انواع کتاب کنکور به بخش تفکیک نشدنی منابع کتاب کنکور تبدیل شده است. دانش آموزان کنکوری و داوطلبان شرکت در آزمون های سراسری، برای درک بهتر مفاهیم و نکته های مهم سوالات به انواع کتاب کنکور مراجعه می کنند تا علاوه بر یادگیری عمیق و کامل، با نوع سوال های تستی کنکور آشنا شوند و مهارت های تست زنی خود را تقویت کنند. برای موفقیت و کسب نتیجه دلخواه، علاوه بر استفاده از انواع کتاب کنکور باید از برنامه ریزی اصولی و صحیح نیز پیروی کرد.

کتاب کنکور

انواع کتاب کنکور مناسب درس های مختلف رشته های تحصیلی، شامل درسنامه و تست های متنوعی هستند که از سطوح ساده تا پیشرفته متغیر بوده و تیپ های مختلف سوالاتی که در کنکور طرح می شوند را دربر می گیرند. تلاش مؤلفان کتاب های کنکور بر این است که مطالب کتاب ها، مطابق با آخرین ویرایش کتاب های درسی نظام جدید باشد. دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان نظام قدیم که قصد شرکت در کنکور سراسری 1401 و بعد از آن را داشته باشند، می توانند از نسخه های جدید کتاب کنکور بهره ببرند.

برای تسلط کامل بر مباحث مربوط به درس های مختلف، گاهی دانش آموزان به بیشتر از یک کتاب کنکور نیاز خواهند داشت. انواع کتاب کنکور شامل کتاب های آموزشی، تستی، کتاب های جمع بندی و تقویت مهارت های تست زنی هستند که هدف همه آنها یادگیری عمیق و تقویت قدرت پاسخگویی صحیح به تست ها است.

کتاب های عمومی کنکور

درس های عمومی بیشتر از آن که به نظر می رسد، روی بهبود رتبه اثر می گذارند. انواع کتاب عمومی کنکور برای همه مباحث درس های عمومی شامل زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، معارف و عربی ارائه شده اند که علاوه بر توضیح دقیق و مفصل همه نکات مفهومی کتاب های درسی، شامل تست های فراوان تألیفی و نمونه آزمون های سراسری نیز می شوند.

داوطلبان کنکور می توانند با مطالعه اصولی و مفصل درس های عمومی، درصد خوبی در این درس ها کسب کنند و نتیجه خیلی بهتری بگیرند.

کتاب های تخصصی کنکور

در رتبه آوری کنکور، درس های تخصصی حرف اول را می زنند. داوطلبان همه گروه های آزمایشی باید بر درس های تخصصی مربوط به رشته خود تسلط خوبی داشته باشند و بتوانند به تست های درس ها به درستی پاسخ بدهند. انواع کتاب تخصصی کنکور رشته های مختلف تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر در فروشگاه سایت دانش لند ارائه شده اند.

کتاب کنکور تستی

مهارت تست زنی اصولی و یادگیری ترفندهای پاسخگویی سریع و دقیق به تست ها کمک زیادی به کسب درصد مناسب در درس های عمومی و تخصصی خواهد کرد. به همین منظور، انواع کتاب کنکور تستی جامع و میکروطبقه بندی شده برای درس ها و رشته های مختلف ارائه شده که در اکثر آنها، پاسخنامه و جمع بندی نکته ها و مفاهیم مورداستفاده در تست ها نیز پوشش داده شده است. داوطلبان می توانند برای تقویت قدرت تست زنی خود در کنکور، از کتاب کنکور تستی استفاده نمایند و با استفاده از آزمون های سطوح علمی مختلف و آزمون های زمان دار، خود را محک بزنند. پاسخنامه انواع کتاب کنکور تستی، به دانش آموزان کمک می کند متوجه شوند در کدام موارد اشتباه کرده اند و با یادگیری نکته های ریز، به تست های مشابه پاسخ صحیح بدهند.

کتاب آموزشی کنکور

لازمه پاسخگویی صحیح به تست های کتاب کنکور، درک و یادگیری کامل مفاهیم درس هاست. در انواع کتاب کنکور آموزشی، درسنامه های جامع و مفصل به همراه جمع بندی ارائه شده است تا دانش آموزان بر نکات و مفاهیم تسلط پیدا کنند و بتوانند به درستی تست بزنند.

انتشارات کتاب های کنکور

فروشگاه دانش لند بهترین منابع کتاب کنکور از ناشران برتر کشور، مانند خیلی سبز، نشر الگو، گاج، مهروماه نو و قلم چی و سایر انتشارات را ارائه می دهد. شما می توانید کتاب های کنکور انتشارات معتبر را در بانک کتاب آنلاین دانش لند با تخفیف ویژه خریداری کنید.

کتاب کنکور برای تمامی رشته ها

داوطلبان همه گروه های آموزشی شامل گروه تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان می توانند برای خرید کتاب کنکور تخصصی و عمومی به فروشگاه دانش لند مراجعه نمایند.

فروش کتاب کنکور

امکان خرید انواع کتاب کنکور تخصصی و عمومی در سایت دانش لند برای داوطلبان عزیز فراهم شده است.

خرید کتاب کنکور با تخفیف

برای خرید بهترین نسخه های کتاب کنکور برای درس ها و رشته های مختلف می توانید به سایت کتاب کنکور دانش لند سری بزنید. سایت دانش لند از برترین سایت های فروش کتاب کنکور به شمار می آید و می توانید با توجه به توضیحات و اطلاعات ارائه شده برای انواع کتاب کنکور، تصمیم بگیرید کدام کتاب برای شما مناسب ترین خواهد بود.

سفارش کتاب کنکور

شما عزیزان می توانید طبق نیازهای خود، فروشگاه دانش لند را بررسی نمایید و کتاب کنکور های موردنظر را به راحتی سفارش بدهید.

خرید کتاب کنکور انتشارات خیلی سبز

بهترین و جدیدترین انواع کتاب کنکور انتشارات معروف و محبوب خیلی سبز در فروشگاه اینترنتی دانش لند با قیمت مناسب ارائه می شوند. سری کتاب های تست جامع کنکور انتشارات خیلی سبز در سال های گذشته به محبوبیت فوق العاده ای بین داوطلبان کنکور رسیده است.

خرید کتاب کنکور انتشارات گاج

سالهاست که گاج به عنوان ارائه دهنده برترین کتاب کنکور شناخته شده است و همچنان بهترین کتاب های تخصصی و عمومی کنکور را ارائه می دهد. کتاب های میکرو و کتاب های میکرو طلایی به علاوه کتاب های دور دنیا در ۴ ساعت از محبوب ترین کتاب های کنکور انتشارات گاج میان کنکوری ها است.

خرید کتاب کنکور انتشارات نشر الگو

کتاب های کنکور نشر الگو، منابع بسیار مفیدی برای داوطلبان کنکور سراسری به شمار می روند. شما می توانید خرید کتاب های موج آزمون نشر الگو را با تخفیف ویژه از بانک کتاب اینترنتی دانش لند انجام دهید.

خرید کتاب کنکور انتشارات مبتکران

انتشارات مبتکران به انواع کتاب کنکور پیشرفته و جامع خود معروف است. سایت کتاب کنکور دانش لند، برترین انواع کتاب کنکور این انتشارات را برای علاقه مندان عرضه کرده است. از پرفروش ترین کتاب های کنکور انتشارات مبتکران می توان به زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری اشاره کرد.

خرید کتاب کنکور انتشارات مهروماه

کتاب های مفید و جامع انتشارات مهروماه، به خصوص مجموعه کتاب های لقمه، از بهترین و مفیدترین منابع کتاب کنکور 1401 به شمار می روند

خرید آنلاین کتاب کنکور از فروشگاه دانش لند

سایت دانش لند انواع کتاب کنکور را با قیمت مناسب ارائه می دهد. برای خرید آنلاین کتاب کنکور موردنظر خود، می توانید به فروشگاه سایت سر بزنید.