بازی فکری هوپا

بردگیم شرکت هوپا بازی
بازی سفالگر هوپا
بازی سفالگر هوپا
10% 330,000
297,000 تومانءء
بازی دستباف هوپا
بازی دستباف هوپا
10% 450,000
405,000 تومانءء
بازی دالیزک هوپا
بازی دالیزک هوپا
10% 230,000
207,000 تومانءء
بازی بابابو هوپا
بازی بابابو هوپا
10% 250,000
225,000 تومانءء
بازی کارتی شرکت هوپا بازی
بازی کار و بار هوپا
بازی کار و بار هوپا
10% 160,000
144,000 تومانءء
بازی زیر آبی هوپا
بازی زیر آبی هوپا
10% 150,000
135,000 تومانءء
بازی رام و دیس هوپا
بازی رام و دیس هوپا
10% 110,000
99,000 تومانءء
بازی دژ هوپا
بازی دژ هوپا
10% 220,000
198,000 تومانءء
بازی دورهمی شرکت هوپا بازی
بازی کاپوچین هوپا
بازی کاپوچین هوپا
10% 190,000
171,000 تومانءء
بازی شاهراه هوپا
بازی شاهراه هوپا
10% 440,000
396,000 تومانءء

شرکت بازی فکری هوپا یکی از بهترین تولید کننده های بازی فکری ایرانی و بردگیم های ترجمه شده در کشور است. بازی های هوپا برای ایجاد خلاقیت در کودکان و آشنایی آن ها با انواع مشاغل بسیار مناسب است. هوپا در سال های گذشته با طراحی و ترجمه بازی های فکری مناسب هر جمع و هر سنی توانسته میز بسیار جذاب و هیجان انگیزی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه شما آماده کند. شما در این صفحه می توانید پس از مشاهده لیست بازی های هوپا و بررسی هرکدام از آن ها، بازی مورد نظر خود را به سبد خریدتان اضافه کنید.

بازی فکری شرکت هوپا

محصولات هوپا

شرکت بازی سازی هوپا فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ با ارائه بازی های فکری آغاز کرد. شاید مهم ترین و اولین ویژگی که مخاطبان را جذب بازی های هوپا کرده است، کیفیت چاپ بالا و استفاده از کاغذ مناسب جهت پایبندی به استاندارهای جهانی نشر است. شما می توانید با خرید جدیدترین بازی های هوپا قدرت تخیل و داستان گویی خود را با استفاده از کارت های زیبا و الهام بخش بازی بیازمایید و خلاقیت خود را به رخ رقیبانتان بکشید!

فروشگاه دانش لند به عنوان نماینده رسمی فروش بازی های هوپا در کشور، انواع بازی های این شرکت را در سایت خود موجود دارد. شما می توانید مشاهده جدیدترین بازی های هوپا را در این صفحه انجام دهید و با توجه به سلیقه و ارزش هایتان، بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بازی های هوپا

شرکت هوپا با طراحی و تولید بازی های فکری، راهکارهایی جدید و خلاقانه در جهت بهبود روش های نوین آموزشی، ارائه داده است. انواع بازی های هوپا در دسته بندی بهترین بازی های کارتی، بردگیم ها و بازی های دورهمی تقسیم می شود. شما می توانید خرید انواع بهترین بازی های هوپا را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از فروشگاه دانشلند انجام دهید.

بازی جالیز هوپا

یکی از محبوب ترین بازی های دسته جمعی شرکت هوپا، بازی جالیز است. این بازی که برای افراد بالای ۹ سال طراحی شده، اقتباسی جذاب از بازی Bohnanza است که توسط یک طراح آلمانی طراحی شده است. در بازی جالیز استراتژی حرف اول را می زند! یعنی شما باید کاشت، داشت، برداشت کنید؛ مذاکره کنید و خرید کنید و سکه جمع کنید تا بتوانید مزرعه تان را بهتر و بهتر کنید. در این بازی یاد می گیرید که چگونه با بازیکنان و همکاران خود مذاکره کنید و به توافق و نتایج مثبت برسید.

بازی شیمیاگران هوپا

یکی از جدیدترین بازی های شرکت هوپا بازی که با همکاری امیرآئین طراحی و منتشر شده است، بازی شیمیاگران هوپا یک بازی رومیزی ایرانی است که باید در نقش یک کیمیاگر تلاش کنید منابع عجیب و غریبی که مثل اشک تمساح و خون دل هستند را جمع آوری کنید و اکسیر و مجعون بسازید! در این بازی باید معجون و اکسیر بسازید و مجبورید خطر نیش رتیل را به جان بخرید! باید دست در کیسه ها کنید و متاع های مورد نیازتان را بیرون بکشید، سپس با ترکیب متاع هایی که در نسخه های تاریک و روشن قدیمی آمده، زهر و دارو بپزید که فایده ی زیادی دارند؛ همچنین با ترکیب آن ها می توانید اکسیرهای افسانه ای بسازید!

بازی دژ هوپا

یکی از جذاب ترین بازی های شرکت هوپا بدون شک بازی دژ است. بازی جالیز برای ۲ تا ۷ بازیکن طراحی شده و افراد بالای ۱۰ سال می توانند این بازی جذاب را بازی کنند. یکی از ویژگی های بازی دژ این است که بازیکنان نقش یکدیگر را نمی دانند و همین باعث می شود تا توانایی حدس و گمان و چیدن سناریوهای مختلف در بازی اهمیت پیدا کند. به طور کلی داستان بازی دژ طوری پیش می رود که به فریب و بلوف های زیادی نیاز دارید. این بازی که در سال ۲۰۱۶ تولید شد و تا امروز به ۲۵ زبان دنیا ترجمه شده، اکنون توسط انتشارات هوپا تولید شده است و شما می توانید بازی را با تخفیف ویژه از فروشگاه دانش لند خریداری کنید.

بازی نیکیماک هوپا

هرج و مرج و ویرانی همه جا را فرا گرفته. در سال ۳۰۱۴ و به زودی خلافکاران و قانون شکنان اختیار کل سیاره را به دست خواهند گرفت. امید همه فقط به یک چیز است: آینده و البته کمی شانس!!! شما ۴ کارت دارید که فقط از شماره ی روی بعضی از آن ها خبر دارید. در طول بازی سعی کنید کارت های خود را با کارت های دیگری که شماره های کم تری دارند عوض کنید. هروقت حدس زدید مجموع شماره ی روی بعضی از آن ها خبر دارید. در طول بازی سعی کنید کارت های خود را با کارت های دیگری که شماره های کم تری دارند عوض کنید. بازی نیکیماک هوپا در سال ۱۳۹۳ و به عنوان نسخه توسعه یافته ی بازی Cat tat a Rat طراحی و منتشر شد. نیکیماک علاوه بر توسعه و بهبود موثر در روش های بازی و ایده های اولیه با افزایش عنصر تاس و هدف گذای چندگانه در روند بازی، تلاش کرده تا جذابیت بازی را چند برابر کند.

قیمت‌ بازی‌ های هوپا

باتوجه به ایرانی بودن بازی فکری شرکت هوپا و کیفیت نسبتا بالایی که محصولات این شرکت دارد، قیمت‌ های انتخاب شده برای خرید محصولات هوپا معقول است. شما عزیزان می توانید مشاهده قیمت بازی های هوپا و خرید بازی جدید هوپا با تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی دانش لند، را در این صفحه انجام دهید.

خرید بازی های فکری هوپا از دانش لند

شما به عنوان والدین، نقش بسیار مهم و اساسی در خلاقیت فرزندان خود ایفا می کنید. شما باید تلاش کنید به سمت بازی هایی بروید که به فرزندتان کمک می کند با دنیای بزرگ و بیرون آشنا شده و بتواند با تمرکز و دقت بیش تری وارد فضای آموزشی شود. در کنار این آموزش ها، می توانید به خرید بازی فکری بپردازید تا به یادگیری بهتر فرزندتان کمک کند.

در فروشگاه اینترنتی دانش لند هزاران عنوان بازی فکری از جمله بازی های هوپا وجود دارد که شما با یک کلیک می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید و پس از بررسی قیمت و نحوه بازی کردن هر بازی، آن را با تخفیف ویژه و ارسال سریع دریافت کنید.