انتشارات اخوان

هنرجویان هنرستان، فنی حرفه ای و کاردانش، و داوطلبان شرکت در کنکور هنر حتماً با انتشارات اخوان به خوبی آشنا هستند. انتشارات اخوان از جمله برترین انتشارات کشور ایران به شمار می آید که به طور انحصاری، در زمینه تألیف و عرضه انواع کتاب های هنرستان، فنی حرفه ای و کاردانش فعالیت می کند. امتیاز بزرگ انتشارات اخوان، برگزاری کلاس های کنکور و انواع کلاس تقویتی مخصوص دانش آموزان مقاطع مختلف هنرستان و فنی حرفه ای و داوطلبان شرکت در کنکور است که تحت نظارت و مدیریت مهندس اخوان برگزار می شوند. اعضای گروه مؤلفان انتشارات اخوان از برجسته ترین دبیران و اساتید رشته های مختلف هنرستان و فنی حرفه ای انتخاب می شوند که از تخصص و سابقه قابل توجهی در زمینه های مرتبط با رشته های درسی برخوردار هستند.

فروشگاه دانش لند مجموعه کاملی از انواع کتاب های انتشارات اخوان را برای رشته های مختلف هنرستان، فنی حرفه ای و کاردانش گردهم آورده است. شما می توانید خرید کتاب های اخوان را با تخفیف ویژه از بانک کتاب دانش لند انجام دهید.

دسته بندی کتاب های انتشارات اخوان

انواع کتاب های مختلف از جمله کتاب های کمک آموزشی، کتاب کنکور، کتاب های جامع سیر تا پیاز و گام به گام توسط انتشارات اخوان برای مقاطع مختلف ارائه شده اند. دانش آموزان و متقاضیان کنکور در رشته های مختلف از جمله گرافیک، الکترونیک، معماری، نقشه کشی، حسابداری، شبکه و نرم افزار، مهندسی کامپیوتر، تربیت بدنی و سایر رشته ها می توانند به بهترین شکل از انواع کتاب های انتشارات اخوان بهره ببرند و در عرصه های مختلف عملکرد موفقی داشته باشند. در ادامه به توضیح انواع کتاب های انتشارات اخوان می پردازیم تا با محصولات این ناشر نمونه بیشتر آشنا شوید.

کتاب های گام به گام انتشارات اخوان

کتاب های گام به گام از بهترین منابع درسی هستند که اگر به شیوه صحیح از آنها استفاده شود، بازدهی خیلی خوبی خواهند داشت. انتشارات اخوان بهترین کتاب های گام به گام را برای رشته های مختلف در مقاطع دهم تا دوازدهم ارائه داده است. همان طور که می توانید حدس بزنید، کتاب های گام به گام انتشارات اخوان پاسخ همه تمرین ها و فعالیت های کتاب های درسی عمومی و تخصصی رشته ها را دربر می گیرند. نکته مثبت گام به گام های انتشارات اخوان این است که داخل کتاب ها علاوه بر حل المسائل درس های مختلف، نمونه سوال های امتحانی به همراه درس نامه های مختصر و مفید اما پر نکته هم گنجانده شده. به این ترتیب کتاب گام به گام اخوان، کمک بزرگی برای دانش آموزان مقاطع مختلف و دبیران به حساب می آیند.

کتاب های فنی حرفه ای انتشارات اخوان

دانش آموزان همه مقاطع رشته های فنی حرفه ای (مکانیک، مهندسی کامپیوتر، طراحی لباس، حسابداری و...) می توانند از انواع کتاب های انتشارات اخوان برای یادگیری، تست زنی و تمرین و آمادگی برای آزمون استفاده کنند. گروه مؤلفان انتشارات اخوان بهترین کتاب های کمک آموزشی، تستی، گام به گام و نمونه آزمون را برای دانش آموزان رشته های فنی و حرفه ای ارائه داده اند. مطالب و مفاهیم همه درس ها به طور کامل و مفصل در کتاب های کمک آموزشی توضیح داده شده اند که به یادگیری هرچه بهتر و عمیق تر کمک می کنند. فروشگاه اینترنتی دانش لند نماینده رسمی کتاب های فنی حرفه ای انتشارات اخوان است و شما می توانید انواع کتاب های این انتشارات را با تخفیف عالی خریداری کنید.

کتاب های کارودانش انتشارات اخوان

هنرجویان، داوطلبان آزمون سراسری و دانش آموزان رشته های مختلف کارودانش  می توانند خیلی آسان، انواع کتاب هایی که لازم دارند را از فروشگاه دانش لند تهیه نمایند. کتاب های مختلف آموزشی، تمرینی و تستی و منابع کنکور رشته های کار و دانش از پایه دهم گرفته تا دوازدهم، در فروشگاه سایت دانش لند موجود هستند. انواع کتاب های کمک درسی برای رشته های کار و دانش (از جمله رشته های مختلف در شاخه های صنعت، کشاورزی و هنر) از انتشارات اخوان ارائه شده اند. به هنرجویان پایه های متوسطه دوم و داوطلبان شرکت در کنکور نظام جدید پیشنهاد می کنیم از کتاب های عالی و باکیفیت انتشارات اخوان غافل نشوند.

کتاب های سیر تا پیاز کنکور انتشارات اخوان

کتاب های جامع کنکور انتشارات اخوان، در قالب مجموعه سیر تا پیاز ارائه شده اند. همان طور که از نامش پیداست، کتاب های سیر تا پیاز درس های مختلف، همه مطالب و مفاهیم درسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم که در طراحی سوال های کنکور از آنها استفاده می شود را پوشش می دهند. مزیت کتاب های سیر تا پیاز انتشارات اخوان نسبت به سایر کتاب های کنکور رشته های هنرستان این است که کتاب های کنکور اخوان، شامل انواع درس نامه مفید و نکته دار نیز می شوند و به همین دلیل برای یادگیری نکات مهم و کلیدی بسیار کمک کننده خواهند بود. تست های کتاب های کنکور سیر تا پیاز اخوان، ترکیبی از نمونه سوالات کنکور 10 تا 15 سال اخیر و تست های تألیفی هستند. تست های تألیفی، توسط برترین اساتید ایران و متناسب با جدیدترین ویرایش کتاب های درسی طرح می شوند، بنابراین برای داوطلبان نظام جدید نیز مناسب خواهند بود.

کتاب های خط پایان انتشارات اخوان

انتشارات اخوان مجموعه کتاب های خط پایان را برای درس های مختلف مقاطع دهم تا دوازدهم رشته های هنرستان، فنی حرفه ای و کاردانش ارائه داده است که در زمان امتحانات نوبت اول و دوم، برای هنرجویان و دانش آموزان بی نهایت مفید خواهند بود. مؤلفان انتشارات اخوان، در کتاب های خط پایان همه نکات و مفاهیم مباحث درسی را کامل و مفصل با توجه به جدیدترین ویرایش کتاب های درسی، توضیح داده اند تا دانش آموزان بتوانند بدون استرس برای امتحان، درس ها را کامل مطالعه کنند و بعد با اعتماد به نفس، سراغ انواع پرسش ها و تست های ساده تا دشوار بروند و خود را محک بزنند.

قیمت کتاب های انتشارات اخوان

کتاب های اخوان از جمله بهترین کتاب های موجود در بازار هستند که دانش آموزان، هنرجویان و داوطلبانی که قصد دارند در آزمون های سراسری شرکت کنند می توانند روی این کتاب ها حساب کنند. البته نگران قیمت های کتاب های کمک درسی نباشید، چون گروه دانش لند هوای جیب شما را هم دارد. برتری بزرگ فروشگاه دانش لند بر سایر فروشگاه ها این است که کتاب های انتشارات مختلف، از جمله انتشارات اخوان، با قیمت بسیار مناسب و تخفیف به فروش می رسند. بنابراین دانش آموزان و هنرجویان می توانند به راحتی کتاب ها را تهیه کنند.

خرید کتاب های انتشارات اخوان از فروشگاه دانش لند

بانک کتاب دانش لند یک فروشگاه کتاب اینترنتی فوق العاده و متنوع است که آثار برترین ناشران کتاب های کمک درسی و کنکوری کشور را ارائه می دهد. شما می توانید خیلی راحت کتاب های موردنظر خود را با قیمت خوب و تخفیف عالی سفارش بدهید و سریع و سالم درب منزل تحویل بگیرید. برای سفارش های بالاتر از ۴۰۰ تومان، امکان ارسال رایگان نیز وجود خواهد داشت. شما می توانید همین حالا با خرید از دانش لند، از تخفیف های عالی برخوردار شوید و تجربه ای عالی در خرید کتاب های کمک درسی کسب کنید.