موفقیت در کنکور انسانی با کتاب های انتشارات مشاوران آموزش

یکی از رشته های جذابی که اقتصاددانان و وکلای کشور را آموزش می دهد، رشته انسانی‌ست. این رشته که مورد کم لطفی والدین قرار می گیرد، بیش تر مدیران موفق، حسابداران خبره و روانشناسان نمونه را به ما هدیه داده است. اگر موفقیت در کنکور انسانی برای شما هم شبیه یک رویا شده در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ سوال «چگونه رتبه ۱ کنکور انسانی شویم؟» را به شما بدهیم.

به طور کلی کنکور رشته انسانی یکی از رشته های پرطرفدار موجود است و به همین دلیل، افزایش تعداد متقاضیان این رشته، تبدیل به یکی از چالش های دانش آموزان برای موفقیت شده است. کنکور رشته انسانی به دانش آموزان این رشته اجازه می دهد تا دستشان هنگام انتخاب شغل باز باشد؛ یکی از از پرطرفدارترین شغل هایی که دانش آموزان رشته انسانی برای خود انتخاب می کنند، شغل وکالت است که با توجه به سطح درآمدی که دارد، بسیار کارآمد است و دانش آموزان به دنبال صندلی های این رشته در بهترین دانشگاه های سراسر کشور هستند.

رتبه های برتر کنکور انسانی از چه کتاب هایی استفاده کردند؟

اگر تازه وارد رشته انسانی شده اید باید بدانید که تا چشم به هم بزنید شتر کنکور در خانه شما هم می خوابد! اگر هم سال آخری هستید که شتر خیلی وقت است در خانه‌تان خوابیده است. یکی از سوال هایی که اکثر دانش آموزان رشته انسانی از خود می پرسند این است که «رتبه های برتر کنکور انسانی از چه کتاب هایی استفاده کرده اند؟»، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در بخش اول این مقاله به بررسی بهترین منابع کنکور انسانی از زبان رتبه های برتر بپردازیم تا بالاخره بتوانید چکیده ای از بهترین کتاب برای کنکور انسانی را بشناسید.

موفقیت در کنکور انسانی

بدون شک یکی از مهم ترین عوامل کسب رتبه برتر در کنکور انسانی انتخاب منبع درست و کامل است. شما می توانید با استفاده از کتاب های کنکور انسانی مباحث را مطالعه کنید و با انواع تست های کنکور و نکته های آن ها آشنا شوید. اما گاهی اوقات با توجه به متنوع و متفاوت بودن منابع در بازار، داوطلبان دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که کدام منبع می تواند نیازهایشان را برطرف کند، به خصوص با توجه به قیمت کتاب ها که به خودی خود گران هستند و هزینه زیادی را به دانش آموزان تحمیل می کنند.

بهترین کتاب های کمک درسی کنکور ۱۴۰۲ انسانی

شاید در نگاه اول استفاده از کتاب های درسی برای کسب رتبه های برتر کافی باشد اما با کمی جست و جو و مطالعه بهترین منابع کنکور انسانی از زبان رتبه های برتر می توان به این حقیقت رسید که مطالعه کتاب های درسی به تنهایی به هیچ عنوان نمی تواند دانش آموزان را در مسیر موفقیت در کنکور انسانی همراهی کند. بهتر است دانش آموزان با انتخاب بهترین منابع کنکور انسانی ۱۴۰۲ مسیر موفقیت خود را هموار کنند و با تسلط بر مفاهیم درسی، بر تست های کنکوری و نکته های تستی هم تسلط پیدا کنند.

معرفی کتاب های کمک درسی انتشارات مشاوران

همان طور که احتمالا می دانید، انتشارات مشاوران ناشر تخصصی کتاب های انسانیست. مولفان این انتشارات بهتر از هرکسی می دانند داوطلب کنکور رشته انسانی از یک کتاب چه می خواهد و کتاب های هر درس را کاملا تخصصی می نویسد. شما عزیزان می توانید با خرید کتاب های انتشارات مشاوران با خیال آسوده خود را برای آمادگی در کنکور، آزمون های آزمایشی و امتحانات تشریحی و نهایی راحت کنید.

کتاب های انتشارات مشاوران

چاپ جدید کتاب های انتشارات مشاوران شامل تمامی مطالب کتاب های دهم، یازدهم و دوازدهم در دروس مختلف می شود و پر از مثال های کاربردی و آموزشی‌ست که ویژه آمادگی در کنکور طراحی شده اند. شما عزیزان می توانید خرید کتاب تست مشاوران را با تخفیف ویژه و ارسال رایگان از بانک کتاب دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب های خود را درب منزل تحویل بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع کتاب کنکور انسانی انتشارات مشاوران را بررسی کنیم.

کتاب تست کنکور مشاوران

سری کتاب های تست کنکور مشاوران، همان طور که از نامشان پیداست، مجموعه کتاب های کنکوری انتشارات مشاوران آموزش هستند که ویژه آمادگی دانش آموزان در کنکور و آزمون های آزمایشی طراحی و تالیف شده اند. قالب کلی کتاب های این سری شامل درسنامه های کامل به همراه مثال و نکته های کنکور، انواع تست های تالیفی و کنکوری به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی است.

کتاب تست اقتصاد جامع کنکور مشاوران

هدف از طراحی کتاب اقتصاد جامع کنکور مشاوران به طور کامل آماده سازی دانش آموزان برای حضور در جلسه کنکور است. این کتاب یک بسته کامل از درسنامه، تست و پاسخنامه برای درس اقتصاد است. این کتاب که توسط وحید تمنا نوشته شده است، بسیار باکیفیت نوشته شده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. از نکات مثبت این کتاب می توان به سیستم درسنامه و حل مسائل آن اشاره کرد. نکته دیگری که هنگام استفاده از این کتاب باید بدانید این است که این کتاب مناسب استفاده در طول سال تحصیلی است و به درد دوران جمع بندی نمی خورد.

خرید کتاب اقتصاد جامع مشاوران

درسنامه کتاب اقتصاد تست مشاوران تلاش می کند تا تمامی مطالب استفاده شده در کتاب های درسی را به صورت نکته به نکته به شما بیاموزد و در طول متن درس نامه هم تمام کلمات مهم کتاب را هایلایت کرده است. در بخش تست ها هم حدود ۱۰۰۰ تست وجود دارد که برای تمرین و یادگیری تاحدود زیادی مناسب است. یکی از ویژگی های جالب و مثبت این کتاب آزمون های ۱۵ سوالی در انتهای هر فصل است که با توجه به شباهتش با ۱۵ سوال اقتصاد در کنکور می تواند شما را با حال و هوای کنکور آشنا کند.

کتاب تست فلسفه و منطق جامع کنکور مشاوران

در حال حاضر کتاب فلسفه و منطق جامع مشاوران که توسط احمد خداداد حسینی نوشته شده است را می توان کامل ترین منبع تست و آموزش برای درس فلسفه و منطق دانست. این کتاب شگفت انگیز یکی از آن کتاب هایی است که در خانه هر کنکوری رشته انسانی باید باشد، در کنکور تست های کامل و متعدد درس فلسفه و منطق، درسنامه های آموزشی این کتاب هم درجه یک است.

خرید کتاب فلسفه و منطق جامع مشاوران

هسته کلی کتاب فلسفه و منطق جامع مشاوران مانند دیگر کتاب های کنکوری این ناشر، شامل درسنامه های کامل و بیش از ۲۵۰۰ تست تالیفی و کنکوری طبقه بندی است و شما را از استفاده از منابع دیگر بی نیاز می کند. یکی از ویژگی های مثبت این کتاب بخش جمع بندی آن است که در انتهای هر درس به جمع بندی نکات درس پرداخته شده و هنگامی که زمان کافی را برای مطالعه ندارید، بسیار مفید و کاربردی است.

کتاب تست جامعه شناسی جامع کنکور مشاوران

کتاب تست جامع جامعه شناسی مشاوران یک کتاب کامل برای درس جامعه شناسی است که تمام مطالب سه کتاب جامعه شناسی دهم، جامعه شناسی یازدهم و جامعه شناسی دوازدهم را پوشش می دهد. در ابتدای هر درس ابتدا درسنامه توضیح داده شده است و در ادامه سوالات تست همان درس آورده شده اند و سپس درس بعدی و در انتها همین الگو ادامه دارد. در انتها هم بخشی به نام پاسخنامه تشریحی قرار دارد که پاسخ سوالات در آن قرار دارد.

خرید کتاب جامعه شناسی جامع مشاوران

به طور کلی این کتاب دارای بیش از ۱۵۰۰ تست که برای درس جامعه شناسی مناسب است. درس نامه ها هم به شکل طبقه بندی شده در قالب زیر مبحث های مختلف، دروس و مطالب کتاب های جامعه شناسی را با لحنی صمیمی بیان کرده اند. در نگاه اول حالت کلی درس نامه، خلاصه نکته محور به نظر می رسد اما در بخش هایی مثل هویت فرهنگی ایرانی، تمرین ها و فعالیت های کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

کتاب موضوعی کنکور مشاوران

هدف از تالیف کتاب های موضوعی کنکور مشاوران، آمادگی داوطلبان برای مواجهه با قرابت معنایی، ترجمه و تعریب و مفهوم و همچنین عروض و قافیه است. چیدمان فهرست این کتاب ها به صورت درس به درس از پایه دهم تا دوازدهم طراحی و تنظیم شده است و ابتدا مفاهیم مهم هر درس مطرح شده و بعد از آن تست هایی که معمولا تعداد آن ها کم است، بعد از آن گنجانده شده اند. در ادامه لیست کتاب های موضوعی انتشارات را مشاهده می کنید:

کتاب هدف دار مشاوران

سری کتاب های هدف دار، شباهت زیادی به کتاب های جامع انتشارات مشاوران دارند و برای آمادگی در کنکور و آزمون های آزمایشی و امتحانات تشریحی مناسب هستند. کتاب های هدف دار به صورت درس به درس و برای پایه های جداگانه طراحی شده اند و پاسخ تمامی نیازهای شما را می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از عناوین پرفروش مجموعه کتاب های هدف دار انتشارات مشاوران را بررسی کنیم.

کتاب هدف دار فلسفه دوازدهم مشاوران

کتاب هدف دار فلسفه دوازدهم مشاوران ویژه آماده سازی دانش آموزان دوازدهم انسانی جهت حضور در کنکور سراسری طراحی شده است. این کتاب در ابتدا درسنامه، بعد از آن سوالات تستی و به همین ترتیب تا ادامه کتاب و در نهایت پاسخ نامه تشریحی را شامل می شود. درسنامه های مناسب و کامل کتاب فلسفه دوازدهم مشاوران یکی از ویژگی های این کتاب است و دانش آموزان می توانند در طول سال تحصیلی از این کتاب استفاده کنند.

کتاب هدف دار فلسفه دوازدهم مشاوران

به طور کلی کتاب هدف دار فلسفه دوازدهم مشاوران شامل بیش از ۸۰۰ تست می شود و خلاقیت های به کار رفته در درسنامه باعث می شود هم یکنواختی کتاب کم تر شود و هم یادگیری برای دانش آموزان راحت تر باشد. درسنامه ها به شکل متعادل هم خلاصه است و هم جایی که لازم باشد، جزئیات ریز کتاب را هم بررسی می کند. از دیگر ویژگی های مثبت این کتاب می توان به کادرهای خاکستری در خلال درسنامه های هر درس اشاره کرد که جمله های مهم و کلیدی را از متن اصلی جدا کرده است.

کتاب هدف دار جامعه شناسی دوازدهم مشاوران

کتاب هدف دار جامعه شناسی دوازدهم را می توان یک کتاب مناسب و جمع و جور برای موفقیت در درس جامعه شناسی دوازدهم دانست. این کتاب که مناسب جمع بندی است، با هدف آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات پایان سال و کنکور تالیف شده است. هسته اصلی این کتاب مانند دیگر کتاب های مجموعه هدف دار مشاوران، شامل درسنامه، سوالات تشریحی، بعد از آن سوالات تستی و در نهایت پاسخ نامه است.

کتاب هدف دار جامعه شناسی دوازدهم

کتاب هدف دار جامعه شنسای دوازدهم مشاوران در مجموع شامل ۴۳۷ سوال تستی، بیش از ۹۰۰ سوال تشریحی است که برای سال دوازدهم و درس جامعه شناسی مناسب به نظر می رسد. درس نامه این کتاب در عین خلاصه بودن شامل نکات مهم کتاب است و مثال های زیادی را در خود جای داده است. بخش سوالات کتاب از ۲ بخش سوالات تستی و تشریحی تشکیل شده است که حجم سوالات تشریحی آن بسیار زیاد است و به طور کامل شما را برای خرید منابع دیگر بی نیاز می کند.

کتاب تیزشیم مشاوران

سری کتاب های تیزشیم انتشارات مشاوران به کتاب های سطح بالا معروف هستند. نکات ترکیبی که در درسنامه های تیزشیم استفاده شده، این کتاب را مشابه کتاب های هدف دار مشاوران می کند اما هدف اصلی این کتاب این است که دانش آموزان سطح متوسط را به سطح بالا نزدیک کند. به طور کلی در کتاب های تیزشیم مشاوران بعد از هر درس، آزمون های درس به درس آمده و در پایان کتاب هم چند آزمون جمع بندی قرار گرفته است. در ادامه کتاب های پرفروش سری تیزشیم انتشارات مشاوران را بررسی می کنیم.

کتاب تیزشیم تاریخ و جغرافیا کنکور مشاوران

یکی از کتاب های سطح بالا و مفید برای موفقیت در دروس تاریخ و جغرافیا، بدون شکل کتاب تیزشیم تاریخ و جغرافیا جامع مشاوران است. این کتاب که کل ۶ کتاب تاریخ و جغرافیای دهم، یازدهم و دوازدهم را پوشش می دهد، شامل درسنامه و سوالات تستی می شود. درسنامه های این کتاب طبق گفته مولف، به شکل نموداری توضیح داده شده است و درسنامه بخش جغرافی هم با ویژگی های خلاقانه عنوان شده است.

کتاب تیزشیم تاریخ و جغرافیا جامع مشاوران

در ابتدای درسنامه های هر بخش، یک پاراگراف با لحن صمیمانه نوشته شده است که یک دید کلی از آن چه قرار است بیاموزید به شما بدهد. اما درکل می توان درسنامه های این کتاب را خلاصه ای از کتاب درسی نامید. این کتاب دارای بیش از ۶۵۰ سوال چهارگزینه ای است که به ترتیب سال تحصیلی آورده شده اند در انتهای کتاب هم پاسخنامه کاملا تشریحی قرار دارد.

کتاب تیزشیم عربی انسانی کنکور مشاوران

کتاب تیزشیم عربی انسانی کنکور مشاوران ویژه آماده سازی دانش آموزان برای سطح بالاتر از سوالات کنکور است. چیدمان این کتاب به شکلی است که ابتدا درسنامه به صورت درس به درس و از سال دهم به دوازدهم آورده شده و بعد از آن برای هر درس هم دو آزمون ۱۵ تستی قرار گرفته است و در انتهای کتاب هم آزمون جامع گنجانده شده است. به طور کلی لحن نویسنده رسمی است اما در تلاش است تا جاهایی هم از لحن صمیمی استفاده کند.

خرید کتاب تیزشیم عربی جامع انسانی مشاوران

این کتاب روی هم حدود ۴۰۰ صفحه دارد و می تواند در مسیر رساندن شما از پله‌ی متوسط به بالا کمک بسیاری کند. اما مراقب باشید تا از این کتاب به عنوان منبع اول استفاده نکنید و حتما به عنوان منبع مکمل آن را داشته باشید به این دلیل که تعداد ۷۲۰ تست به تنهایی نمی تواند برای رسیدن به نتیجه خیلی خوب کافی باشد.

کتاب هایلایت مشاوران

سری کتاب هایلایت انتشارات مشاوران جدیدترین عضو خانواده کتاب های این ناشر است که به کتاب های جمع و جور و اقتصادی شهرت پیدا کرده است. این سری کتاب برخلاف ظاهر کوچکی که دارد شامل درسنامه های جامع که دربرگیرنده تمامی مباحث و موضوعات کتاب درسی می شوند است، درسنامه های این مجموعه نکته محور هستند و با تاکید بر مهم ترین و رایج ترین نکات مطرح شده در هر مبحث نگارش شده اند. در ادامه درسنامه های پرسش های چهارگزینه ای درس به درس آمده است که هم شامل تست های تالیفی می شود و هم سوال های کنکوری را در برگرفته است. در ادامه لیستی از پرفروش ترین کتاب های هایلایت مشاوران را مشاهده می کنید:

کتاب تستیک مشاوران

کتاب های تستیک یک مجموعه کامل و تست محور است که بیش تر به عنوان مکمل کتاب های هدف دار انتشارات مشاوران شناخته می شود. اگر دانش آموز پایه های یازدهم یا دوازدهم هستید که نیاز به تست های بیش تری دارید، می توانید از کتاب های تستیک مشاوران استفاده کنید. لازم به ذکر است که کتاب های تستیک مشاوران شامل تست های تالیفی و کنکور سراسری است. در ادامه لیستی از پرفروش ترین کتاب های تستیک مشاوران را مشاهده می کنید.

سخن نهایی

همان طور که بالاتر هم گفتیم، بدون شک موفقیت در کنکور انسانی امری دست نیافتنی نیست. شما داوطلبان عزیز می توانید با تلاش، پشتکار و برنامه ریزی صحیح و اصولی و استفاده از بهترین کتاب های کنکور انسانی، در کنکور سراسری رشته انسانی، به رتبه های برتر دست پیدا کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که برای موفقیت در کنکور تنها سه عامل لازم است: انگیزه، تلاش و پشتکار.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha