گیف ابتدای سایت

معرفی بهترین منابع کمک درسی و تست دهم تجربی

یکی از بزرگ ترین مشکلات دانش آموزان پایه دهم تجربی، تغییرات متعدد کتاب درسی است که آن ها را در انتخاب بهترین منابع کمک درسی دهم تجربی دچار تردید می کند. ما در فروشگاه اینترنتی دانش لند تلاش کرده ایم تا با بررسی کتاب های تست، جمع بندی، گام به گام و... لیست بهترین منابع کمک درسی دهم تجربی را مورد بررسی قرار دهیم. برای این که بتوانید بهترین منابع کمک درسی دهم تجربی را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا نگاهی به شرایط خود در درس های مختلف بکنید و بعد اقدام به انتخاب کتاب مد نظرتان کنید. در ادامه با دانش لند همراه باشید تا به بررسی لیست بهترین منابع کمک درسی دهم تجربی بپردازیم.

بهترین کتاب های گام به گام دهم تجربی

مجموعه کتاب های گام به گام که پیش تر با نام حل المسائل شناخته شده بودند، می تواند یکی از مهم ترین مکمل های دانش آموزان در کنار کتاب های درسی باشد. بهترین کتاب های گام به گام دهم تجربی توسط ناشرین معتبری چون کاگو، منتشران و مهروماه منتشر شده اند که در ادامه همه ی آن ها را جدا جدا بررسی خواهیم کرد.

کتاب دروس طلایی دهم تجربی کاگو

شاید پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب دروس طلایی دهم تجربی را بتوان کتاب دروس طلایی دهم تجربی کاگو نامید. مولفان کتاب دروس طلایی دهم تمامی مطالب مطرح شده در کتاب های درسی را زیر ذره بین قرار داده اند و با استفاده از مثال های متعدد و متنوع اشتباهات رایج دانش آموزان را ارزیابی کرده است. شما با خرید کتاب دروس طلایی دهم تجربی از فروشگاه دانش لند می توانید به منبع کاملی از پاسخ کتاب های درسی دست پیدا کنید.

دروس طلایی دهم تجربی

کتاب درس پک دهم تجربی مهروماه نو

کتاب درس پک دهم تجربی مهروماه مانند دیگر کتاب های گام به گام بازار، دارای پاسخ تمامی تمرین ها و فعالیت ها تمامی دروس دهم تجربی است. از ویژگی های کتاب درس پک دهم تجربی مهروماه می توان به استفاده از تصاویر جذاب در خلال درس نامه و استفاده از سوالات امتحانی اشاره کرد.

بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

کتاب گام به گام درس یار دهم تجربی منتشران

کتاب گام به گام دهم تجربی منتشران یکی از قدیمی ترین گام به گام های این پایه است که طرفداران زیادی دارد. این مجموعه کتاب ها که در سال های گذشته با نام سری کتاب های درس یار منتشران شناخته می شوند، خلاصه تمامی دروس و نکته های مهم آن را به همراه پاسخ نامه کامل تمامی تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی برای دروس دهم تجربی ارائه داده است.

کتاب درس یار دهم تجربی منتشران

بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک دهم تجربی

یکی از مهم ترین درس هایی که دانش آموزان پایه دهم تجربی با آن رو به رو خواهند شد، درس فیزیک است. فیزیک پایه دهم اولین سالی است که دانش آموزان به طور جدی با مسائل فیزیک و تست های این درس آشنا می شوند. لیست بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک دهم تجربی به شما کمک می کند تا با بررسی کامل کتاب های کمک درسی، بهترین کتاب را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

کتاب تست فیزیک دهم خیلی سبز

کتاب تست فیزیک دهم خیلی سبز یکی از بهترین کتاب های تستی دهم تجربی در درس فیزیک است که توسط گروه مولفان انتشارات خیلی سبز تالیف شده است. این کتاب شامل درس نامه خلاصه و کاربردی، تست های متنوع به همراه پاسخ نامه تشریحی و کلیدی است.

بهترین منابع کمک درسی سال دهم تجربی

کتاب سه بعدی فیزیک دهم الگو

کتاب سه بعدی فیزیک الگو، یکی از بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی در درس فیزیک است که تمامی مباحث فیزیک دهم را پوشش می دهد. گروه مولفان نشر الگو تلاش کرده تا با ارائه درس نامه کامل و جامع و مطرح کردن نکاتی فراتر از کتاب درسی و با استفاده از مثال های متعدد،‌ مطالب فیزیک دهم را آموزش دهند. از آن جایی که هدف این کتاب آموزش و تسلط بر مباحث درسی است، تست های زیادی برای مباحث کتاب درسی مطرح نشده اند و تمرکز بیش تر بر روی درس نامه و مسائل تشریحی است.

معرفی کتاب های کمک درسی فیزیک دهم تجربی

کتاب سه سطحی فیزیک دهم قلم چی

کتاب سه سطحی فیزیک دهم قلم چی، آخرین مورد لیست بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک دهم تجربی است؛ این کتاب تست محور است و تست های آن به سه قسمت نسبتا دشوار، دشوار و دشوارتر طبقه بندی شده است.

کتاب سه سطحی فیزیک دهم قلم چی

بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی دهم تجربی

یکی از درس های پایه ای پایه دهم تجربی که یادگیری آن تاثیر بسیار مثبتی در موفقیت دانش آموزان در این پایه دارد، درس ریاضی است. از آن جایی که درس ریاضی در پایه دهم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را با دقت بخوانید تا انتخاب خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کتاب تست ریاضی دهم خیلی سبز

برای موفقیت در پایه دهم و چیدن پایه های موفقیت در کنکور ریاضی، شما به کتابی نیاز دارید که تست محور باشد. کتاب تست ریاضی دهم خیلی سبز با تمرکز ویژه بر روی تست های استاندارد، تست های کنکورهای سال های قبل را هم پوشش می دهد و دارای پاسخ نامه تشریحی و کلیدی است. تمامی مطالب مطرح شده در درس نامه کتاب تست ریاضی دهم خیلی سبز با لحنی ساده و روان توضیح داده شده اند تا دانش آموزان هنگام خواندن این کتاب به هیچ وجه گیج نشوند.

بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی دهم تجربی

کتاب سه بعدی ریاضی دهم الگو

کتاب سه بعدی ریاضی دهم نشر الگو یکی از پرفروش ترین کتاب های ریاضی دهم است. هسته اصلی کتاب از سه بخش درسنامه های کامل و جامع، پرسش های تشریحی و نمونه سوالات استاندارد از منبع کتاب درسی و بخش آخر پرسش های چهارگزینه ای و تست های استاندارد با پاسخ نامه تشریحی نشکیل شده است.

کتاب سه بعدی ریاضی دهم الگو

کتاب پاورتست ریاضی دهم مهروماه نو

کتاب پاورتست ریاضی دهم مهروماه نو به طور کلی دیدگاه کنکوری دارد وهدف اصلی آن، آمادگی دانش آموزان برای آزمون های تستی و درنهایت کنکور سراسری است. فصل ها و مباحث کتاب پاورتست ریاضی دهم مهروماه مانند عناوین کتاب درسی است اما مانند کتاب اصلی به چند فصل تقسیم نشده است. کتاب پاورتست ریاضی دهم مهروماه نو دارای درسنامه های خلاصه شده و کم حجم، پرسش های چهارگزینه ای متعدد به همراه پاسخ نامه کاملا تشریحی است.

کتاب پاورتست ریاضی دهم مهروماه نو

بهترین کتاب های کمک درسی زیست دهم تجربی

اهمیت زیست شناسی نه تنها در پایه دهم، بلکه جایی مشخص می شود که به ضریب این درس در کنکور سراسری نگاه می کنیم. همه دانش آموزان رشته تجربی می دانند که کسب درصد بالا در درس زیست شناسی یکی از مهم تری عوامل کسب موفقیت در کنکور سراسری است. در ادامه با ما همراه باشید تا لیست بهترین کتاب های کمک درسی زیست دهم تجربی را بررسی کنیم.

کتاب تست زیست شناسی دهم خیلی سبز

کتاب تست زیست شناسی دهم خیلی سبز حاصل همکاری گروه ماز و مولفان انتشارات خیلی سبز است. مولفان این کتاب برای ساده تر کردن فرایند یادگیری زیست شناسی دهم، مطالب را به صورت طبقه بندی شده در قالب جدول و نمودار ارائه داده اند. یکی از ویژگی های مهم کتاب تست زیست شناسی دهم خیلی سبز، درسنامه های کامل و جامع آن است که به همراه پرسش های چهارگزینه ای، این کتاب را به یکی از بهترین منابع زیست شناسی دهم تجربی تبدیل کرده است.

بهترین کتاب های کمک درسی زیست شناسی دهم

کتاب نسل جدید زیست شناسی دهم الگو

کتاب دو جلدی نسل جدید زیست شناسی دهم الگو، کتابی جامع برای درس زیست شناسی است که نگاهی کنکوری دارد و شامل درس نامه منطبق با کتاب درسی زسیت دهم دارد. جلد اول کتاب نسل جدید زیست شناسی دهم الگو دارای تست های سراسری و تست تالیفی‌ست و جلد دوم کتاب پاسخ تشریحی سوالات جلد اول است.

کتاب نسل جدید زیست شناسی دهم نشر الگو

بهترین کتاب های کمک درسی شیمی دهم تجربی

درس شیمی هم مانند درس فیزیک، شروع مباحث جدی است که دانش آموزان برای اولین بار در این پایه با آن رو به رو می شوند؛ از طرف دیگر شیمی یکی از درس هایی است که هم در آزمون ها و هم در کنکور بسیار مهم است؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم در هنگام مطالعه لیست بهترین کتاب های کمک درسی شیمی دهم تجربی، تمام حواس تان به متن باشد!

کتاب تست واجب شیمی دهم تک جلدی مبتکران

کتاب تست واجب شیمی دهم تک جلدی مبتکران از سری کتاب های تست واجب انتشارات مبتکران است که توسط استاد بهمن بازرگانی با هدف آمادگی دانش آموزان در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی قلم چی طراحی و تالیف شده است. لحن کلی کتاب بسیار صمیمی و روان است و چیدمان فصل های آن هم مطابق با کتاب درسی شیمی دهم است.

یکی از ویژگی های کتاب تست شیمی واجب دهم مبتکران استفاده از قالب های «ایستگاه های درس نکته» در قسمت پاسخ نامه تشریحی کتاب است که به عنوعی درس نامه های این کتاب به شمار می آید.

کتاب تست واجب شیمی دهم تک جلدی مبتکران

کتاب تست شیمی دهم خیلی سبز

ساختار کلی کتاب تست شیمی دهم خیلی سبز مانند دیگر کتاب های تست خیلی سبز شامل درس نامه و تست های جامع به همراه پاسخ نامه کاملا تشریحی است. اگر قصد تمرین و مرور مطالب مطرح شده در کتاب شیمی دهم را دارید، توصیه می کنیم از تست های متعدد کتاب تست شیمی دهم خیلی سبز استفاده کنید.

 کتاب تست شیمی دهم خیلی سبز

کتاب تست شیمی دهم الگو

کتاب کمک درسی تست شیمی دهم شما را با حجم زیادی از اطلاعات جدید درباره شیمی آشنا می کند و از شما درخواست می کند که تفکر بیش تری از سطح کتاب داشته باشید و فقط برای گرفتن نمره قبولی این کتاب را مطالعه نکنید. درواقع تئوری اصلی کتاب تست شیمی دهم نشر الگو این است که مطالب را به حافظه بلند مدت شما بسپارد تا در پایه های بعدی بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید. به همین دلیل در این کتاب با سوالات تالیفی متعددی در هر زیر فصل مواجه خواهید شد که مطالب را به طور کامل پوشش داده است و نکته مبهمی را باقی نگذاشته است.

کتاب تست شیمی دهم الگو

بهترین کتاب های کمک درسی فارسی دهم تجربی

درس ادبیات فارسی، جز آن دسته درس هایی‌ست که معمولا دانش آموزان نگاهی گذرا به آن دارند و توجه زیادی به آن نمی کنند اما قالب کلی درس ادبیات چیزی فراتر از درس های حفظ کردنی‌ست و یادگیری آن و کسب درصد درخشان می تواند نتیجه مثبتی در کارنامه کنکوری شما داشته باشد.

کتاب تست فارسی دهم خیلی سبز

کتاب تست فارسی دهم خیلی سبز ویژه آمادگی دانش آموزان پایه دهم رشته های ریاضی، تجربی و انسانی توسط گروه مولفان خیلی سبز تالیف شده است. چیدمان فصل های کتاب تست فارسی دهم خیلی سبز مطابق با کتاب درسی است مولفان با استفاده از لحن صمیمی و روان تلاش کرده اند تا مطالب را راحت تر به دانش آموزان منتقل کنند. قالب اصلی کتاب درسنامه های خلاصه اما کاربردی به همراه تست های متعدد و پاسخ نامه است.

کتاب تست فارسی دهم خیلی سبز

کتاب فارسی دهم مبتکران

کتاب فارسی دهم انتشارات مبتکران به تالیف استاد حمید طالب تبار ویژه نیازهای دانش آموزان پایه تحصیلی دهم و آمادگی آن ها برای کنکور سراسری تالیف شده است. مطالب این کتاب طبق آخرین ویرایش کتاب درسی فارسی دهم طراحی شده و مطالبی چون شرح و معنی تمام بیت ها و نثرهای کتاب درسی فارسی دهم، پرسش های چهارگزینه ای درس به درسش به همراه پاسخ نامه کاملا تشریحی و طراحی تست های چهارگزینه ای بر اساس دستور زبان، لغات، مفهوم، آرایه های ادبی و... به همراه پاسخ نامه تشریحی است.

 کتاب فارسی دهم مبتکران

بهترین کتاب های کمک درسی عربی دهم تجربی

یکی از سخت ترین درس هایی که دانش آموزان همواره با آن مشکل داشته اند، درس عربی‌ست؛ ناشران کمک آموزشی با توجه به این نکته تلاش کرده اند تا با استفاده از بهترین کتاب های کمک درسی عربی دهم تجربی، کار دانش آموزان را راحت تر کنند.

کتاب تست عربی دهم خیلی سبز

کتاب تست عربی دهم خیلی سبز ویژه دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی پایه دهم توسط کاظم غلامی تالیف شده است. همان طور که گفتیم این کتاب تمامی مطالب عربی دهم ریاضی تجربی را پوشش می دهد و شما را برای موفقیت در آزمون های کلاسی و امتحانات نهایی آماده می کند.

کتاب تست عربی دهم خیلی سبز

بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی دهم تجربی

درس دین و زندگی به خصوص در پایه دهم به مانند یک تله‌ست که دانش آموزان تصور می کنند خواندن و یادگیری آن بسیار ساده است! اما حقیقت این است که درس دین و زندگی در مراحلی حتی می تواند سخت و بسیار مفهومی شود. از این رو انتخاب بهترین کتاب کمک درسی دین و زندگی دهم تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید لیست بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی دهم تجربی را در ادامه مشاهده کنید.

کتاب تست دین و زندگی دهم خیلی سبز

در ابتدای هر درس از کتاب تست دین و زندگی دهم انتشارات خیلی سبز، مقدمه طراحی شده است تا دانش آموزان با کلیات درس آشنا شوند و سپس متن درس به همراه کلمات و عبارت های مهم آورده شده است که قسمت های مهم آن هایلایت شده است. در بخش جمع بندی،‌ نکته های مهم متن کتاب برای دانش آموزان طبقه بندی شده و نکته های مهم تر مانند علت و معلول آورده شده اند که سطح درسی آن ها، به نسبت از بالاتر از متن کتاب درسی است.

آخر هر درس قسمتی به نام راهنمایی وجود دارد که این بخش دانش آموزان را برای پاسخ گویی به تست های این درس و این که برای موفقیت در این درس به چه اطلاعاتی نیاز دارند،‌ راهنمایی می کند. تست های هر درس هم شامل تست های تالیفی و سراسری می شود که از نظر سطح علمی، انواع سطوح را پوشش می دهد. در ضمن دسته بندی تست ها به شکلی‌ست که ترتیب مطالب کتاب درسی رعایت نشده است تا اگر در دو یا سه زمان مختلف خواستید به تست ها پاسخ دهید، هربار کل مطالب درس برای شما مرور شود. در نهایت هم پاسخ نامه هم پاسخ نامه تشریحی برای مرور جواب های شما ارائه شده است.

کتاب تست دین و زندگی دهم خیلی سبز

بهترین کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دهم تجربی

زبان انگلیسی همچون درس عربی، یکی از درس هایی‌ست که باید از پایه به فکر آن بود وگرنه در سال های آینده می تواند برای شما دردسر ساز شود. اگر یادگیری زبان انگلیسی طبق اصول پیش رود، می تواند نتیجه سرنوشت سازی در کنکور سراسری برای شما رقم بزند. بهترین کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دهم تجربی که به طور موازی هر چهار بخش اصلی یعنی گرامر، واژگان، ‌درک مطلب و کلوز تست را شامل شوند در ادامه آمده است.

کتاب تست زبان انگلیسی دهم مبتکران

یکی از بهترین منابع کمک درسی زبان انگلیسی دهم تجربی، کتاب تست زبان انگلیسی جامع دهم از انتشارات مبتکران است که توسط دکتر شهاب اناری و مهندس روزبه شهلایی مقدم به تالیف رسیده است. این کتاب تلاش می کند تا با ارائه درس نامه ای جامع و روان، ابتدا به آموزش کامل بخش های مختلف کتاب درسی زبان انگلیسی دهم بپردازد و سپس با ارائه تست های متنوع از بخش گرامر، واژگان و درک مطلب، دانش آموز پایه دهم را به صورت پایه ای برای رویارویی با آزمون های تستی و به ویژه کنکور آماده سازی کند.

کتاب تست زبان انگلیسی دهم مبتکران

کتاب تست زبان انگلیسی دهم خیلی سبز

روند کتاب تست زبان انگلیسی دهم خیلی سبز ویژه آمادگی دانش آموزان برای آزمون های تستی شبیه ساز کنکور و خود کنکور پیش می رود. کتاب تست زبان انگلیسی دهم به قلم استاد رضا کیاسالار با توضیحاتی روان و خلاصه ابتدا به آموزش درس می پردازد . سپس از دانش آموز می خواهد با پاسخ به تست ها خود را محک بزند. در آخر هم پاسخ نامه کاملا تشریحی انتهای کتاب به دانش آموز در رفع اشکالاتش کمک می کند.

کتاب تست زبان انگلیسی دهم خیلی سبز

کتاب آبی زبان انگلیسی دهم قلم چی

کتاب آبی زبان انگلیسی دهم قلم چی یک منبع عالی برای دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور به شمار می رود. کتاب آبی زبان انگلیسی جامع دهم کنکور قلم چی، با توجه به مطالب و مفاهیم کلیدی گرامرها، لغت ها و مهارت های زبانی مربوط به پایه دهم تالیف شده است. آخرین ویرایش کتاب آبی زبان انگلیسی دهم قلم چی تمامی مطالب و نکته های مربوط به درس زبان انگلیسی دهم را پوشش می دهد و شما را با انواع سوالات آشنا می کند.

ویژگی مهم این کتاب در مقایسه با سایر کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دهم تجربی، این است که همه تست های موجود در این کتاب، از منابع رسمی سازمان سنجش برگرفته شده اند و برای جلوگیری از سردرگمی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری، تست های تالیفی داخل کتاب آورده نشده است.

کتاب آبی زبان انگلیسی دهم قلم چی

سفارش بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی از دانش لند

یکی از مهم ترین تصمیم هایی که دانش آموزان پایه دهم با آن مواجه هستند، انتخاب بهترین منابع کنکور است. در دنیای شلوغ کتاب کمک درسی، انتخاب بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی کار ساده ای نیست. انتخاب بهترین کتاب کمک درسی تست،‌ جامع، جمع بندی و غیره ممکن است کار پیچیده ای باشد. ما در دانش لند تلاش کرده ایم تا با بررسی کامل و جامع کتاب های کمک درسی دهم تجربی انتخاب را برای شما ساده تر کنیم. لازم به ذکر است شما می توانید تمامی کتاب های معرفی شده در این مقاله را با تخفیف ویژه و ارسال سریع از فروشگاه دانش لند خریداری کنید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha