گیف ابتدای سایت

معرفی بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور

به طور کلی سوالات و تست های مطرح شده در درس زبان انگلیسی کنکور سراسری، برای برخی از داوطلبان کنکور که به صورت تخصصی این درس را مطالعه نمی کنند، ترسناک به نظر می رسد و اهمیت انتخاب بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور را بالاتر می برد. ما در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور ۱۴۰۱ را بشناسید و در بین آن ها، بهترین کتاب را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.

بهترین کتاب های جامع زبان انگلیسی کنکور

در رابطه با انتخاب بهترین منابع زبان کنکور، نیاز است بدانید که منابع مناسب زیادی براساس نیازهای مختلف مخاطبین در سال های اخیر برای پاسخ گویی در هر بخش از سوالات کنکور زبان منتشر شده است که شما می توانید با مطالعه آن ها،‌ به نهایت آمادگی برسید و خود را برای تست های مختلف در کنکور سراسری آماده کنید. هرچند بسیاری از بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور ۱۴۰۱ به صورت کامل و با طبقه بندی های منظم و دقیق کتاب های درسی را زیر ذره بین آورده اند، اما امروز در دانش لند قصد داریم به بررسی و معرفی بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور بپردازیم تا شما را در انتخاب خود یاری کنیم.

1. کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران یکی از بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور به حساب می آید که با شعار «سه کتاب در یک کتاب» توسط استاد شهاب اناری و روزبه شهلایی مقدم طراحی و تالیف شده است. این کتاب مو به مو تمام مطالبی که برای کنکور زبان انگلیسی از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم نیاز دارید را در یک کتاب جمع آوری کرده است و ویژه کنکوری ها منتشر کرده است. از بهترین ویژگی های کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران می توان به واژه نامه رایگان این کتاب اشاره کرد که برای مطالعه لغات به شما کمک زیادی خواهد کرد.

تست های کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران به صورت کاملا طبقه بندی شده هستند و پاسخ نامه کاملا تشریحی کتاب به درک بهتر تست ها کمک شایانی می کند. در بخش درسنامه بیش تر تلاش شده تا واژگان در قالب متن به شما آموزش داده شود اما همان طور که بالاتر گفتیم،‌ استفاده از کتابچه واژگان، این ضعف را به طور کامل پوشش داده است.

بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور مبتکران

2. کتاب تست زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب تست زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز یکی دیگر از بهترین منابع زبان کنکور است که احتمالا نام آن را شنیده اید. این کتاب توسط استاد رضا کیاسالار نوشته شده است و تمامی مطالب کتاب زبان انگلیسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم مانند درک مطلب، گرامر و واژگان را پوشش می دهد. استاد کیاسالار متن درس نامه این کتاب را با لحنی روان و صمیمی تالیف کرده است و تمامی مطالبی که یک دانش آموز برای موفقیت در تست های کنکور زبان انگلیسی نیاز دارد را ذکر کرده است.

درس نامه کتاب تست زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز پر است از مثال های متنوع پس از آموزش و شما پس از مطالعه هر بحث مطمئن خواهید شد که مطالب مورد نظر را به صورت کامل آموخته اید. علاوه بر بیان ساده و قابل درک مباحث گرامری، یک دفترچه واژگان رایگان به همراه کتاب ارائه شده است که واژگان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در آن ارائه شده است.

بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور خیلی سبز

3. کتاب و نترسیم از متن مشاوران

کتاب و نترسیم از متن مشاوران بدون شک بهترین کتاب ریدینگ و کلوز تست کنکور است؛ شما با مطالعه درس نامه کتاب و نترسیم از متن مشاوران می توانید تکنیک های حل تست های کلوز و درک مطالب را به آسانی آب خوردن یاد بگیرید. کتاب و نترسیم از متن مشاوران که توسط استاد رضا کیاسالار تالیف شده است،‌ علاوه بر درس نامه که حجم کمی از کتاب را اشغال کرده است، کنار هر متن هم نکته های مهم کنکوری مربوط به آن را در حاشیه صفحه توضیح داده است.

در هر متن از کتاب و نترسیم از متن کیاسالار،‌ کلمه های گنگ و خارج از کتاب و تمام متن ها بلافاصله بعد از خود متن به صورت کلمه به کلمه ترجمه شده اند و شما با خرید کتاب نترسیم از متن مشاوران هیچ نگرانی برای کتاب ریدینگ و کلوز تست کنکور نخواهید داشت.

کتاب و نترسیم از متن کیاسالار

4. کتاب IQ زبان انگلیسی جامع کنکور گاج

کتاب IQ زبان انگلیسی جامع کنکور گاج در دو جلد ارائه شده است و کیفیت خوبی در بحث گرامر و درس نامه زبان انگلیسی داد. درس نامه این کتاب به صورت کامل و مفصل تمامی مطالب را به خوبی توضیح داده است و مزیت برتر این کتاب نسبت به دیگر کتاب های زبان انگلیسی جامع کنکور، تمرکز یکسان بر روی مطالب پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است.

یکی دیگر از ویژگی های کتاب آی کیو زبان انگلیسی جامع کنکور گاج نحوه آموزش لغت آن است؛ برای آموزش بهتر هر لغت، در این کتاب از تصویرسازی استفاده شده تا شما عزیزان به هیچ وجه لغات آموزش داده شده را فراموش نکنید. لازم به ذکر است که جلد اول کتاب آی کیو زبان انگلیسی جامع کنکور گاج شامل درس نامه و سوال است و جلد دوم آن هم پاسخ نامه تشریحی را شامل می شود. نکته حائز اهمیت دیگر راجع به این کتاب این است که درس نامه و سوالات این کتاب ویژه دانش آموزان متوسط و پیشرفته طراحی شده است.

بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور گاج

5. کتاب تیزشیم زبان انگلیسی جامع کنکور مشاوران

هدف از تالیف کتاب تیزشیم زبان انگلیسی کنکور مشاوران، آماده سازی دانش آموزان با پایه متوسط و قوی برای شرکت در کنکور سراسری است و محتوای کتاب کاملا تست محور است. درس های تمامی کتاب های زبان انگلیسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به ترتیب در این کتاب آمده اند و هر درس ابتدا با آموزش گرامر آغاز می شود و سپس آزمون های آن درس که تست های کتاب هستند، قرار گرفته است.

متن درس نامه های کتاب تیزشیم زبان انگلیسی جامع کنکور مشاوران خوب و روان است اما بسیار کم و خلاصه‌ست. اگر قصد خرید کتاب تیزشیم زبان انگلیسی کنکور مشاوران را دارید، باید بدانید که درس نامه این کتاب فقط آموزش خلاصه گرامری هر درس را شامل می شود و نه خبری از آموزش واژگان هست، نه آموزش درک مطلب و کلوز تست.

کتاب تیزشیم انگلیسی مشاوران

بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی کنکور

یکی از مهم ترین بخش های مهم کنکور زبان انگلیسی، بخش گرامر است. بهتر است برای پاسخ به سوالات بخش گرامر، با قواعد و نکته های گرامری درس زبان انگلیسی آشنا باشید تا بتوانید به آن ها پاسخ دهید و درصد خوبی در این درس کسب کنید. تعداد سوالات این بخش بین ۳ تا ۴ تست است. در مورد گرامر، انتخاب بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند سرنوشت ساز باشد.

1. کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد دوم مبتکران

کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد دوم مبتکران شامل درس نامه و تست های مربوط به بخش گرامر زبان انگلیسی می شود و جلد اول این کتاب را واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی و درک متن به زبان ساده شامل می شود. در مجموعه جلد دوم کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد دوم مبتکران یکی از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی کنکور است که توسط استاد شهاب اناری و روزبه شهلایی مقدم طراحی و تالیف شده است.

سوالات این کتاب به سه دسته تمرین ها و تست های تالیفی و تست های کنکورهای سراسری سال های گذشته تقسیم بندی شده است. یکی از ویژگی های مثبت این کتاب طبقه بندی منظم و دقیق آن است؛ به شکلی که قواعد زبان انگلیسی به صورت مبحثی و جداگانه ارائه شده اند. بدین ترتیب دانش آموزانی که می خواهند بخش خاصی از گرامر را مطالعه کنند، به راحتی می توانند بخش مورد نظر را پیدا کنند و به تمرین بپردازند.

خرید کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد دوم مبتکران

2. کتاب لقمه طلایی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

کتاب لقمه طلایی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه یکی از کتاب های جمع و جور انتشارات مهروماه است که تمامی مباحث مربوط به گرامر کتاب های زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را پوشش می دهد. این کتاب توسط امید یعقوبی فرد طراحی و تالیف شده است و برخلاف روند دیگر کتاب های کمک آموزشی به شکل موضوعی طراحی شده است؛ موضوعی طراحی شدن فصل های این کتاب به این معنی‌ست که فارغ از این که مبحث در کدام پایه یا بخش از کتاب درسی آورده شده است، یک مبحث کلی گرامر آموزش داده می شود.

کتاب لقمه طلایی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو یکی از بهترین کتاب های ویژه جمع بندی کنکور است که به طور خلاصه و کاملا مفید مطالب گرامر زبان انگلیسی را دوره می کند.

خرید کتاب لقمه طلایی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

3. کتاب جی بی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب جی بی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز همان طور که از نامش پیداست، شامل مباحث گرامری پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می شود. این کتاب توسط اساتید حمید خزایی و حمیدرضا نوربخش نوشته شده است. درس نامه های کتاب جی بی گرامر زبان انگلیسی کنکور خیلی سبز همه مباحث گرامری این درس را با لحنی روان و خوب توضیح داده اند. در پایان هر درس، تست های مربوط به آن قرار داده شده است که شامل ۱۰ تست استاندارد گرامر به همراه پاسخ تشریحی است.

خرید کتاب جی بی گرامر زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز

بهترین کتاب های واژگان زبان انگلیسی کنکور

همان طور که می دانید، بخش واژگان زبان انگلیسی کنکور، از ارکان مهم این درس است. سوال های این بخش شامل ۶ الی ۷ تست می شوند و شما باید برای پاسخ گویی به سوالات این بخش، با توجه به ترجمه،‌ لغت ها و واژگان گزینه صحیح را انتخاب کنید. اگر قصد خرید بهترین کتاب لغت انگلیسی کنکور را دارید، تا انتها با ما همراه باشید تا به بررسی کتاب های مختلف بپردازیم.

1. کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد اول مبتکران

جلد اول کتاب زبان تخصصی جامع کنکور مبتکران همان طور که بالاتر هم گفتیم، با بررسی واژگان، اصطلاحات و درک مطلب زبان تخصصی تلاش می کند تا داوطلبان رشته زبان انگلیسی را برای پاسخ گویی هر چه بهتر به بخش های مختلف کنکور زبان آماده کند. می توان به جرات گفت یکی از کامل ترین و جامع ترین منابع زبان انگلیسی برای بخش واژگان، همین کتاب کمک درسی زبان تخصصی جامع کنکور شهاب اناری‌ست که توانسته با آموزش و توضیح مطالب کتاب های درسی در آماده سازی داوطلبان نقش بسیار موثری ایفا کند.

جلد اول این کتاب شامل چهار بخش اصلی است که این ۴ بخش را درک مطلب پیشرفته، واژگان ضروری زبان انگلیسی، نقش های زبانی و کنکور سال های اخیر شامل می شوند.

خرید کتاب زبان تخصصی جامع کنکور جلد اول مبتکران

2. کتاب لقمه طلایی واژگان تکمیلی زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما در سال های اخیر که روند کنکور سخت تر می شود، در هر گروه آزمایشی حداقل ۶۰ یا ۸۰ لغت وجود دارد که حتی اگر تمامی کتاب های درسی را هم زیر و رو کنید، نمی توانید آن ها را پیدا کنید. دقیقا به همین خاطر انتشارات مهروماه کتابی با عنوان لقمه طلایی واژگان تکمیلی زبان انگلیسی کنکور چاپ کرده است که در آن ۱۲۰۱ لغت کاربردی و مهم کنکور آورده شده است. در تهیه کتاب واژگان تکمیلی زبان انگلیسی کنکور مهروماه از کتاب هایی چون دیکشنری آکسفورد، ۵۰۴ لغت کاملا ضروری و لانگمن استفاده شده است.

از مهم ترین ویژگی های کتاب لقمه طلایی واژگان تکمیلی ۱۲۰۱ زبان انگلیسی کنکور می توان به ارائه آدرس های دقیق برای لغات، معانی دقیق و کامل، ارائه مثال برای تمامی لغات و ارائه تصویر به همراه لغات یاد کرد.

بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور مهروماه

3. کتاب لقمه طلایی واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

اگر به دنبال یکی از کامل ترین کتاب های واژگان کنکور می گردید که همه معنی لغت های استفاده شده در کتاب ها را به صورت دقیق آورده باشد یا اگر می خواهید بدانید در تک تک سطرهای کتاب درسی زبان انگلیسی لغت ها در کدام معنی شان به کار رفته اند، کتاب لقمه طلایی واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو انتخاب مناسب شماست.

هدف اصلی این کتاب یادگیری واژگان و معنی آن هاست. فصل های کتاب منطبق بر چیدمان اصلی کتاب زبان انگلیسی هر پایه چیده شده اند و فهرست آن کامل است. بخش عمده این کتاب بیان واژگان و معنی آن هاست؛ این به این معنی است که لحن کتاب رسمی باقی مانده است.

خرید کتاب لقمه طلایی واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

3. کتاب لقمه طلایی واژگان تصویری زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

کتاب کمک درسی لقمه طلایی واژگان تصویری زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو لحنی بسیار صمیمی و روان دارد که ذهنیت شما و نویسنده را به هم نزدیک می کند. در ابتدا برای هر درس، تمامی واژگان درس به همراه معنی اصلی،‌ معنی جانبی و مثال در قالب جمله به جمله آمده است. این روند برای کلیه پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تکرار شده است و در انتهای کتاب هم تمامی پیوست های آن از جمله لیست واژگان موضوعی، لیست واژگان الفبایی و هم نشین ها آورده شده است.

خرید کتاب لقمه طلایی واژگان تصویری زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه نو

سفارش بهترین کتاب‌های زبان انگلیسی جامع کنکور از فروشگاه دانش لند

هنگام خرید و انتخاب بهترین منابع زبان انگلیسی جامع کنکور باید به نکته های چون زمان مطالعه برای کنکور، هدف و سطح زبانی که در آن قرار دارید توجه کنید و بهترین گزینه را براساس ویژگی های خود انتخاب نمایید. ما در فروشگاه دانش لند، تمامی کتاب های مطرح شده در این مقاله را همراه با بررسی مفصل و کامل در صفحه محصول برای شما ارائه داده ایم، شما می توانید خرید بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور خود را با تخفیف ویژه و ارسال سریع انجام دهید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha