گیف ابتدای سایت

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی دوازدهم

در بین دوره های تحصیلی، دوره دوم متوسطه به ویژه پایه دوازدهم از آن جهت که دانش آموزان باید خود را برای کنکور سراسری آماده کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ در مقطع متوسطه دوم دانش آموزان می توانند از منابع مناسب برای پیشرفت تحصیلی، آمادگی در امتحانات و رسیدن به موفقیت در کنکور استفاده کنند.
اعتقاد و باور مذهبی، به عنوان اصلی ترین نیاز انسان معرفی می شود. نیاز به یافتن مسیر درست، فهم و برقراری ارتباط و اتصال به مبدا وجودی و هدف زیست و نقش آدمی در این جهان، چگونگی ارتباطات آدمیان و نحوه برخورد واکنش انسان از جمله نیازهایی هستند که مذهب تنها پاسخگوی آن ها است.
دانش آموزان در مقطع متوسطه دوم درس دین و زندگی را با هدف این که دین، شیوه زندگی او برای رسیدن به سعادت و خوشبختی است، می آموزند؛ علاوه بر آن، درک معانی برخی آیات، آشنایی با معارف قرآن کریم و نیز قرائت صحیح آیات هدف اصلی آموزش قرآن در این دوره است.
کتاب دین و زندگی پایه دوازدهم به دو بخش تقسیم شده است: بخش اول تفکر و اندیشه و بخش دوم در مسیر، که هر کدام از این بخش ها شامل چند درس می شوند. این درس برای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی از دروس عمومی به شمار می رود و باید با مطالعه دقیق و نکته به نکته این درس خود را برای امتحانات و علاوه بر آن برای کنکور سراسری نیز آماده کنند.

6 تا از بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی دوازدهم

1. کتاب دین و زندگی جامع دوازدهم سفیر خرد

از محبوب ترین منابع برای دین و زندگی پایه دوازدهم کتاب دین و زندگی دوازدهم با نویسندگی مسلم بهمن آبادی است؛ این کتاب آموزش کاملا مفید با نمودار های درختی و نکته های مهم و کنکوری، تست های تالیفی و سراسری به همراه پاسخنامه تشریحی تست ها را در یک جلد گردآوری کرده تا دانش آموزان با بهره از آن ها بتوانند خود را برای کنکور سراسری تا حد ممکن آماده کنند.

کتاب دین و زندگی جامع دوازدهم سفیر خرد

2. کتاب ماجراهای من و درسام دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام دین و زندگی دوازدهم از سری کتاب های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز شامل درسنامه های جذاب و روان که برای تمام دانش آموزان با هر سطح علمی، نمونه آزمون های مختلف تشریحی و آزمون های جامع برای آمادگی در امتحانات است.

کتاب ماجراهای من و درسام دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

3. کتاب تست دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

کتاب تست دین و زندگی دوازدهم انتشارات خیلی سبز شامل آموزش کامل و تست های کنکوری و تالیفی، نکات کنکوری ویژه و تست های مهم از سوالات تالیفی گرفته تا سوالات منتخب از آزمون سراسری سال های اخیر به همراه پاسخنامه تشریحی است و منبع مناسبی برای آمادگی در کنکور سراسری به شمار می رود.

کتاب تست دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

4. کتاب سیر تا پیاز دین و زندگی دوازدهم گاج

کتاب سیر تا پیاز دین و زندگی دوازدهم، از سری کتاب های آموزش، تست و پرسش انتشارات گاج است که شامل درسنامه ای کامل از دین و زندگی دوازدهم، نکات مشاوره ای و روش مطالعه دین و زندگی، بخش های ویژه نظیر دقت کنیم و نکته های راهبردی کنکوری، ایستگاه های آیات و احادیث، اشعار و پیام های کنکوری، روش های حفظ آیات، خلاصه درس دین و زندگی و جمع بندی به صورت جدول های آموزشی، پرسش های امتحانی و تست های کنکوری است.

کتاب سیر تا پیاز دین و زندگی دوازدهم گاج

5. کتاب تست جامع دین و زندگی دوازدهم مهروماه نو

کتاب کمک درسی دین و زندگی دوازدهم، از سری کتاب های آموزش و تست انتشارات مهر و ماه شامل نمودار درختی، خلاصه مباحث در یک صفحه برای جمع بندی، درسنامه های جامع، پوشش تمامی دروس کتاب دین و زندگی سال دوازدهم، پیام آیات، روایات و اشعار به طور دقیق و تحلیلی، بررسی کلیه نکات ترکیبی و ارتباطات با سایر دروس و دام های تستی و اشتباهات متداول، آیات و روایات به همراه ترجمه روان و کلیه پیام ها و ارتباطات با سیر دروس و دام های تستی و اشتباهات متداول، تست های سراسری و تالیفی به همراه پاسخنامه تشریحی است.

کتاب تست جامع دین و زندگی دوازدهم مهروماه نو

6. کتاب هدف دار دین و زندگی دوازدهم مشاوران

کتاب هدفدار دین و زندگی دوازدهم عمومی شامل ارائه درسنامه های کامل به ساده ترین روش ممکن، نمونه پرسش های امتحان نهایی به صورت سطح بندی شده و تست های تالیفی و سراسری همراه با پاسخنامه تشریحی مناسب برای آمادگی در امتحاناتو کنکور است.

کتاب هدف دار دین و زندگی دوازدهم مشاوران

سفارش کتاب‌های کمک درسی دین و زندگی دوازدهم از دانشلند

با توجه به آن که دانش آموزان در هر دوره از تحصیل خود سعی می کنند با تلاش و کوشش پیشرفت قابل توجهی داشته باشند، کتاب های کمک آموزشی متعددی منتشر شده است تا آن ها را در این راه همراهی کند؛ فروشگاه اینترنتی دانش لند با بیش از سه سال سابقه در فروش اینترنتی کتاب های کمک آموزشی، تلاش کرده تا به شما کمک کند خرید محصولات آموزشی برای شما آسان و راحت تر شود و بتوانید در هر کجای ایران که هستید محصولات مورد نیازتان را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha