گیف ابتدای سایت

بهترین هدیه شب یلدا

زندگی پر است از لحظه‌هایی که می‌توانید از آن برای خوشحال کردن دیگران استفاده کنید. برخی از مناسبت‌ها در طول سال به ما یادآوری می‌کنند که باید بیش‌تر قدر حضور اعضای خانواده و آن‌هایی را که دوست داریم بدانیم؛ چه بهتر که بلندی شب یلدا را با هدیه دادن و مهر ورزیدن کوتاه کنیم. اگر شما هم تصمیم دارید با خرید هدیه شب یلدا برای اعضای خانواده خود او را خوشحال کنید، با دانش لند همراه باشید.

در انتخاب هدیه برای کودکان و نوجوانان باید سنجیده عمل کرد، آن‌ها در سنین مختلف نیازها و سلایق متفاوتی دارند و هر هدیه می‌تواند تاثیر خوب یا بدی در طرز فکر و روحیه آن‌ها داشته باشد. در این مقاله لیست پیشنهادی برای خرید هدیه برای بچه‌ها را می‌بینیم که راهنمای شما برای انتخاب بهترین هدیه شب یلدا برای کودکان باشد.

یادتان باشد تمامی محصولاتی که داخل لیست می‌بینید در جشنواره یلدایی دانش لند تا ۵۰ درصد تخفیف دارند!

لگو و ساختنی

یکی از بهترین ابزارهای افزایش هوش و خلاقیت کودکان در سنین کم، بازی‌های ساختنی و لگو است، بعضی از بچه‌ها به این اسباب‌بازی‌ها علاقه زیادی نشان می‌دهند، اما بعضی دیگر کم‌تر و این وظیفه ماست که آن‌ها را با طبیعت این اسباب‌بازی‌های مفید آشنا کنیم. در سایت دانش لند می‌توانید بیش از ۳۰۰ مدل لگو را با ۵۰% تخفیف در جشنواره ویژه شب یلدا تهیه کنید.

بازی لگو ریز 250 قطعه جعبه ای بازی تا

بازی مشاغل

کودکان تقریبا از سن ۵ سالگی تلاش می‌کنند تا در بازی‌ها و رفتارهای خود از پدر و مادرشان تقلید کنند؛ مثل مادر خود آشپزی می‌کنند و یا باغبانی و نجاری را از پدر خود تقلید می‌کنند. بهترین هدیه برای کودکان در این سنین، اسباب‌بازی‌هایی است که بتوانند با آن در نقش خود فرو بروند و کارهای بزرگترها را انجام دهند؛ اسب‌بازی‌های مشاغل دقیقا مناسب پرورش این تفکر هستند، این اسباب‌بازی‌ها در کنار سرگرم کننده بودن، یک فن و یک حرفه را به‌خوبی به کودک شما آموزش می‌دهند. در سایت دانش لند می‌توانید به جستجو بیش از ۵۰ مدل اسباب بازی آشنایی با مشاغل و فنون بپردازید و آن‌ها را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

پازل

بهترین هدیه برای بچه‌های خلاق و باهوش می‌تواند یک پازل بزرگ یا یک بسته ابزار کاردستی باشد. ساختن پازل علاوه‌بر افزایش تمرکز بچه‌ها می‌تواند حافظه آن‌ها را هم تقویت کند. از طرفی نتیجه کار که یک تصویر بی‌نقص است، به آن‌ها اعتماد به‌نفس می‌دهد.

خرید انواع پازل با تخفیف ویژه

کتاب داستان

از مزایای کلی کتاب‌ خواندن که بگذریم، قوه تخیل کودکان بسیار فعال است و تاثیر شخصیت‌های داستانی بر ذهن آن‌ها می‌تواند بسیار زیاد باشد. قطعا هدیه دادن کتاب‌های داستان علاوه‌بر جذابیت و خیال پردازی که به آن‌ها اضافه می‌کند، تاثیر مثبتی در پرورش ذهن خلاق آن‌ها دارد.

خرید کتاب داستان با تخفیف ویژه

مجموعه کتاب داستان

به‌جای خرید یک کتاب می‌توانید سراغ خرید مجموعه کتاب‌های داستان بروید، خاصیت این دسته از محصولات این است که کودک را به شخصیت اصلی داستان نزدیک‌ می‌کند و با قراردادن شخصیت اصلی داستان در اتفاقات و موقعیت‌های مختلف، ذهن کودک پرورش می‌یابد.

پک ۵ جلدی قصه های با پدر و مادر هوپا

بازی‌ پرورش هوش

بازی‌های پرورش هوش، مانند بازی روبیک یا بازی شطرنج مستقیما هوش بچه‌ها را هدف می‌گیرند، این بازی‌ها با به چالش کشیدن ذهن کودکان، آن‌ها را در جهت رشد فکری حرکت می‌دهند.

بازی‌ دورهمی

بازی‌هایی هستند که به بیش از ۳ بازیکن برای بازی نیاز است. این بازی‌ها علاوه‌بر سرگرم کردن دورهمی بچه‌ها، به تقویت روابط اجتماعی و افزایش روحیه تیمی آن‌ها کمک می‌کند. در بعضی از این بازی‌ها مثل بازی اونو،‌ خودتان هم می‌توانید به بچه‌ها محلق شوید و با آن‌ها بازی کنید.

خرید بهترین بازی دورهمی

نتیجه‌گیری

در نتیجه می‌توان گفت که هدیه دادن به کودکان در شب یلدا یکی از آداب پسندیده‌ای است که علاوه‌بر تاثیری که در روحیه آن‌ها می‌گذارد، سبب افزایش خلاقیت و هوش آنان می‌شود. انواع بازی‌های سرگرم کننده مانند: لگو، تخته نرد، بردگیم و انواع بازی‌های فکری و کتاب داستان را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی دانش لند با ۵۰ درصد تخفیف ویژه به‌مناسبت شب یلدا خریداری کنید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha